spokey

Zestaw hantli neoprenowych Spokey Bone

3,0 (2)

34,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Różowy

Rozmiar: 2*1 kg

Sprzedawane i wysłane przez Spokey

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Spokey

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Hantle Spokey BONE zostały pokryte neoprenem, co zapewnia doskonałą przyczepność do dłoni. To dwa jednakowe ciężarki o tej samej wadze.

Zestaw hantli neoprenowych Spokey Bone

 • to dwa jednakowe ciężarki, dzięki którym można wykonywać ćwiczenia trzymając obciążenia w obu dłoniach lub zwiększyć intensywność treningu poprzez przełożenie dwóch do jednej ręki,
 • został pokryty neoprenem, który zapewnia doskonałą przyczepność hantli do dłoni,
 • znakomicie prezentuje się w każdej domowej siłowni.

Hantle to uniwersalny pomocnik codziennego treningu - są podstawą każdej domowej siłowni. Mogą stanowić oparcie naszego treningu lub być dodatkiem do codziennych ćwiczeń z najróżniejszych dyscyplin. Dają nam niezliczone możliwości, gdyż pozwalają dostosować rodzaj oraz jakość treningu do naszych oczekiwań, predyspozycji i możliwości! Zestaw hantli Spokey BONE pomoże Ci przy rzeźbieniu mięśni, wzmacnianiu ich oraz formowaniu i wysmukleniu sylwetki.

Dwie hantle o tej samej wadze

Zestaw hantli neoprenowych Spokey BONE to totalny must have, który powinien znaleźć się w każdym domu. Dzięki nim urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. BONE zostały zaprojektowane tak, aby ich kształt umożliwiał wygodne umiejscowienie dłoni, a następni pewny chwyt. Dodatkowo pokrywa neoprenowa zapewnia lepszą przyczepność dłoni do hantli. Na zestaw składają się 2 hantle o tej samej wadze. Dzięki temu można ćwiczyć trzymając obciążenia w obu dłoniach, lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu do jednej.

Efekty ćwiczeń z hantlami

Jeśli szukasz sprzętu sportowego, który podniesie poziom i jakość Twojego domowego treningu, to zestaw hantli neoprenowych Spokey BONE sprawdzi się idealnie! Dzięki ćwiczeniom z obciążeniami osiągniesz wymarzone efekty - wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję czy pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Są dostępne w trzech różnych wersjach kolorystycznych, różniących się między sobą wagą. Dzięki temu bez problemu dobierzesz hantelki optymalnie do Twoich indywidualnych potrzeb

Do Twojej domowej siłowni

Hantle Spokey BONE zostały zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w domowej siłowni. Unikalne kolory i nowoczesny design przyciągają wzrok z daleka, więc gdy tylko na nie spojrzysz, nie będziesz mogła powstrzymać się przed rozpoczęciem treningu.

Parametry:

 • materiał: pokryte neoprenem
 • Kształt hantli Okrągły
 • Strefa ciała Górne partie ciała
 • Rodzaj treningu Siła
 • Cele Wzmacnianie mięśni
 • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
 • Waga ciężarka Waga od 0 kg do 5 kg
 • Poziom zaawansowania Każdy poziom
 • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Kształt hantli

Okrągły

Strefa ciała

Górne partie ciała

Rodzaj treningu

Siła

Cele

Wzmacnianie mięśni

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Waga ciężarka

Waga od 0 kg do 5 kg

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy