Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Spodenki fitness damskie sportowe 2w1 odblaskowe, wzór moro STRONG ID

139 zł 219 zł - 80 zł

Kolor:

Szary

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Prosper

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Prosper
przez 30 dni

Spodenki sportowe składają się z dwóch części: pierwsza to dopasowane bikery z elastycznego materiału, a druga, to luźne szorty.

Opis

STRONG ID to odzież sportowa klasy premium, jednej z wiodących marek fitness w USA, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy ubrania do treningów pełnych pasji, dlatego tak bardzo koncentrujemy się na jakości materiałów, z jakich są wykonane. Są to zawsze wyselekcjonowane, wysokiej jakości tkaniny, które charakteryzuje wysoka kompresja właśnie po to, by w żaden sposób cię nie ograniczać. STRONG ID stawia również na innowacje m.in. odzież bezszwową, kompresyjną, a także w pełni odblaskową. Stosowana przez STRONG ID innowacyjna technologia odblasku świetnie sprawdza się na różnego rodzaju materiałach, tworzących rozmaite części sportowej garderoby.

Spodenki damskie sportowe 2w1 to baza garderoby każdej aktywnej kobiety. Taki model spodenek jest ponadczasowy, a przy tym funkcjonalny. Te spodenki sportowe składają się z dwóch części: pierwsza to dopasowane bikery z elastycznego materiału, a druga, to luźne szorty wykonane z materiału w print moro z odblaskowymi panelami. W tym modelu nic nie będzie cię uwierać, ani przeszkadzać. A to bardzo ważne! Kiedy będziesz ćwiczyć, będziesz mogła skoncentrować się na tym, co robisz, a nie na tym, że nie czujesz się komfortowo. Warto zwrócić uwagę na wierzchnią część tych spodenek: to typowe, luźne, krótki szorty, wykonane z lekkiego materiału. Z tym że ten materiał ma wzór moro i składa się z niewielkich odblaskowych paneli! Spodenki mają ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją: możesz regulować je sznurkami i zagwarantować przez to idealne dopasowanie. Możesz być pewna, że nie będą się zsuwać, ani przesuwać.

Skład: 87% nylon, 13% spandex

Opis produktu

  • Materiał Wytrzymały nylon
  • Podspodenki Z podspodenkami
  • Częstotliwość użytkowania Każda częstość użytkowania
  • Liczba kieszeni 2 kieszenie

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Materiał

Wytrzymały nylon

Podspodenki

Z podspodenkami

Częstotliwość użytkowania

Każda częstość użytkowania

Liczba kieszeni

2 kieszenie

Skład i konserwacja

Skład

87% nylon, 13% spandex