thunder

Zraszacz do trampoliny ogrodowej THUNDER 10FT

87,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 1000 cm

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez sellBEST

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Zraszacz do trampoliny ogrodowej THUNDER 10FT

Skocz na wyższy poziom ochłody - Zraszacz do trampolin THUNDER!

Zaprezentowany przez nas zraszacz do trampoliny to absolutny must-have tego lata! Dzięki niemu Twoja trampolina zmieni się w fascynujący plac zabaw z fontannami wodnymi! Nie pozwól, aby upał pokrzyżował Twoje plany zabawy - zainwestuj w zraszacz do trampoliny już dziś!

Montaż naszego zraszacza do trampoliny jest dziecinnie prosty i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ani specjalnych umiejętności. W komplecie znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby zapewnić swojej rodzinie idealny sposób na orzeźwienie podczas upalnych letnich dni.

SPECYFIKACJE:

  • Długość: 10m
  • Średnica: 3cm
  • Materiał: PE
  • Kolor: czarny
  • Odpowiedni do trampolin o wielkości: 10 FT

Aby zamocować węża zraszacza na trampolinie, skorzystaj z dostępnych w zestawie opasek zaciskowych. Następnie, za pomocą uniwersalnego złącza, podłącz wąż ogrodowy do zraszacza i gotowe! Teraz możesz cieszyć się orzeźwiającym chłodem podczas skakania na trampolinie!

Wąż zraszacza posiada równomiernie rozmieszczone otwory, dzięki którym powstaje spektakularny i erupcyjny pokaz wodny nad trampoliną. To wspaniałe rozwiązanie na upalne dni, które zapewni nie tylko ochłodę, ale również niezapomniane wrażenia w postaci kolorowego deszczu wody unoszącego się w powietrzu.

Nasz zraszacz do trampoliny to idealna atrakcja, która ożywi każdą letnią imprezę i sprawi, że urodziny, grillowanie czy przyjęcia ogrodowe nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Z nami zapewniasz sobie niezapomniane wrażenia i orzeźwienie dla wszystkich gości, którzy będą zachwyceni tym kreatywnym i wspaniałym sposobem na spędzenie czasu na podwórku!

  • Miejsce aktywności Na zewnątrz i wewnątrz
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Stan produktu Nowy
Wgrywanie

Miejsce aktywności

Na zewnątrz i wewnątrz

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

Nowy