Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Zestaw taśm do ćwiczeń TRX Tactical Gym

1486 zł

Kolor:

Ciemnoszare khaki / Ciemnoszary

Sprzedawane i wysyłane przez: Ekspertfitness

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Ekspertfitness
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Zestaw TRX Tactical Gym

Opis

Zestaw TRX Tactical Gym
System podwieszeń TRX Tactical Gym to wyjątkowo lekki, a jednocześnie wytrzymały zestaw taśm przeznaczony do użytku w warunkach ekstremalnych. Dzięki wykorzystaniu masy Twojego ciała oraz grawitacji zestaw stwarza opór podczas ćwiczeń. Jego wielkość dopasujesz do swoich możliwości poprzez przemieszczenie ciężaru ciała. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania z dodatkowych obciążeń. Podstawowym zadaniem treningów w zawieszeniu jest poprawa równowagi mięśni, stabilności stawów oraz wzmocnienie mięśni brzucha. Wpływają one również na ogólną postawę Twojego ciała i równomierne rzeźbienie sylwetki.

Dołącz do grona najlepszych
Ćwiczenia z systemem podwieszeń TRX to gwarancja zachowania sprawności na najwyższym poziomie. Trenuj wykorzystując te same rozwiązania, które stosują przedstawiciele najlepszych jednostek militarnych na całym świecie oraz wyczynowi sportowcy.

Jeden zestaw, wiele możliwości
TRX Tactical Gym umożliwia Ci wykonywanie ponad 300 różnorodnych ćwiczeń, które będą angażowały zarówno górne, jak i dolne partie mięśni. Intensywność ćwiczeń możesz dopasowywać do swoich potrzeb. A sama zmiana ćwiczenia zajmie Ci mniej niż 15 sekund. Zestaw tworzy idealne rozwiązanie zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów.

Najwyższa jakość idzie w parze z najlepszymi efektami
System podwieszeń TRX powstał na przełomie wielu lat na podstawie intensywnych badań oraz testów. Znajdujący się w zestawie podwójnie zszyty grubą przeplataną nylonową nicią pas o szerokości 40 mm, gwarantuje trwałość i odporność na siłę rozciągania do 560 kg.

Trenuj w domu, na siłowni i w podróży
Cały zestaw waży mniej niż kilogram, dzięki temu bez żadnego problemu możesz ćwiczyć wszędzie tam, gdzie chcesz. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że mieści się on w plecaku i nie zajmuje wiele miejsca. Dodatkową korzyścią jest fakt, że montuje się go w mniej niż minutę. Wystarczy, że znajdziesz miejsce, w którym będzie mógł go bezpiecznie zawiesić.

Dostęp do aplikacji w pakiecie
W zestawie znajduje się 4-tygodniowy program treningowy, który pomoże Ci w opanowaniu podciągania. Do Twojej dyspozycji jest również 12-tygodniowy dostęp do aplikacji TRX oraz TRX Force Super APP. W aplikacji znajdziesz kompletny i wszechstronny program kondycyjny składający się z trzech części.
I cześć - jako podstawa treningowa, skupia się na budowaniu silnego korpusu,
II część - pomaga w budowaniu silnych ramion, nóg oraz wzmacnia rdzeń,
III część - jest połączeniem dwóch wyżej wymienionych części w połączeniu z treningiem HIIT.

Zestaw składa się z:
• systemu podwieszeń TRX Tactical,
• socjalnego uchwytu na drzwi,
• taśmy do podwieszenia TRX,
• plecaka,
• taśmy przedłużającej podwieszenie TRX,
• darmowego dostępu do aplikacji TRX na 1 rok,
• dostępu do aplikacji TRX Force.

Opis produktu

  • Miejsce praktykowania Wewnątrz
  • Rodzaj treningu Siła
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom
  • Stan produktu nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Miejsce praktykowania

Wewnątrz

Rodzaj treningu

Siła

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Stan produktu

nowy