unifiber

Bom UNIFIBER Modular Alu Essentials Monocoque Tapered

od 973,50 zł 1297 zł - 324 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1297 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

UNIFIBER Bom Modular Alu Essentials Monocoque Tapered

Alu Modular Essentials Boom Monocoque Tapered

Kolekcja Essentials Tapered charakteryzuje się przecieniowaną rurką (o zmniejszonej średnicy do 26mm) w rejonie, gdzie trzymamy na bomie dłonie, dzięki czemu bom trzyma się bardzo komfortowo, wygodnie i wydajnie (przedramiona i dłonie dużo mniej się męczą). Ale bez obaw, mniejsza średnica w tym wypadku nie oznacza zmniejszonej wytrzymałości – nadal możesz ten bom wykorzystywać do pływania wave, freeride czy freerace.

Dzięki konstrukcji z wysokiej jakości stopu aluminium T8 oraz nowoczesnej głowicy bomu, modele Essentials są znacznie wytrzymalsze od tradycyjnych bomów, w których głowica skręcana jest z rurkami. Dodatkowo współczesny krój i szerszy nok czynią go bardziej wszechstronnym.

Oprócz wysokiej jakości surowców kolekcja Modular wyróżnia się w świecie windsurfingu dzięki pionierskiemu podejściu "Configure Me". W nowych bomach Unifiber umożliwiono łatwe zdejmowanie oraz zakładanie głowicy na różne warianty, rodzaje oraz długości rurek. Zakładanie i zdejmowanie głowicy zabiera zaledwie kilka sekund, jest proste i bez wysiłkowe – nie trzeba również do tego żadnych narzędzi. Dzięki temu bomy Modular są o wiele bardziej wszechstronne i budżetowe, ponieważ nie wymagają zakupu różnych bomów w różnych rozmiarach, lecz indywidualnych części. Możesz posiadać jedną głowicę, jeden nok i zestaw różnych rurek w różnych długościach.

Wkrocz w nową erę windsurfingu z bomem Unifiber Modular Essentials, którego wytrzymałość i lekkość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego ridera.

Cechy

  • Głowica bomu Modular "Configure Me" jest kompatybilna z masztami RDM i SDM
  • Jednoczęściowa rurka gwarantuje wytrzymałość i optymalną sztywność
  • Wygodny chwyt, dzięki zwężonej średnicy bomu w miejscach gdzie trzymamy dłonie
  • Pianka EVA o zwiększonej gęstości i trwałości, co czyni go bardziej odpornym na ścieranie (chroni bom podczas taklowania na twardej powierzchni)
  • Delikatnie szerszy nok bomu nie zniekształca profilu współczesnych żagli
  • Standardowa grubość ścianki bomu czyni go nieco mniej sztywnym w porównaniu do modeli HD (Heavy Duty) z kolekcji Unifiber
  • Dodatkowe śruby wzmacniające ("Performance bolts"), podnoszące sztywność głowicy, nie znajdują się w zestawie i można je zakupić osobność głowicy, nie znajdują się w zestawie i można je zakupić osobno

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Wgrywanie

Poziom zaawansowania

Każdy poziom