urge

Kask rowerowy Urge All-Air

378,75 zł 451,40 zł - 72,65 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 451,40 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 54-57 cm

Otrzymaj +379 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Sports Lab PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Odkryj kask Urge All-Air, zaprojektowany z myślą o połączeniu komfortu, ochrony i zaangażowania ekologicznego podczas twoich wyjazdów na rowerze górskim.

Kup razem z

Podobne produkty

Komfort i wyjątkowa wentylacja to dwie cechy, które od razu dostrzeżesz w tym nowym kasku do rowerów górskich. Można powiedzieć, że trail all mountain lub enduro, ale to po prostu idealny kask do rowerów górskich.
Jego niewielka waga nie zmienia jego właściwości ochronnych. Allair wkrótce stanie się sercem naszej oferty rowerów górskich, uznanych za nowy bestseller gwarantujący domowy design i niezmienne, ale zmodernizowane linie.
SZCZEGÓŁY :

  • Model : All-Air
  • Liczba otworów wentylacyjnych: 17
  • Zaciskanie potylicy: Tak
  • Paski z recyklingu : Tak
  • EPS z recyklingu: Tak
  • Pianki : Nylon Eco
  • Osłona : ABS z recyklingu
  • Homologacja: Wszystkie kaski, które sprzedajemy w Alltricks, spełniają europejskie normy homologacji CE. Są one zatem dopuszczone do stosowania w zawodach.
  • W zależności od charakteru proponowanych tras, organizator wyścigu rowerów górskich może narzucić obowiązek noszenia podczas całej imprezy kasku z jednoczęściowym paskiem pod brodą. Zapraszamy do kontaktu z organizatorem wyścigu, aby dowiedzieć się o tych ograniczeniach.
  • Kaski rowerowe nie są dopuszczone do użytku na motocyklach.
  • Urge i jej odpowiedzialnych ekologicznie zobowiązań
  • UrgeFirma 'upcyklingowa' powstała w 2008 roku dzięki awangardowym pomysłom pięciu zapaleńców, którzy chcieli chronić nasze głowy i planetę. Pionierzy od początku w eko-designu, miłości do natury i jazdy na rowerze, francuska marka z siedzibą w Prowansji nadal pomnaża swoje wysiłki w celu poprawy eko-odpowiedzialności swoich produktów.
    • Więcej szczegółów na temat zobowiązań Urge
  • Wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu
  • Wszystkie kaski wykonane są w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu.
  • Wykorzystanie recyklingowanego PET do produkcji pasków. Ich producent, Ho Yu Textile (www.hoyu.com.tw), przetwarza stare plastikowe butelki na włókno, które następnie jest wplatane w paski kasku. Paski te zostały oczywiście przetestowane i certyfikowane pod kątem ich wytrzymałości. Dzięki wykorzystaniu przetworzonego PET, Urge nie tylko zmniejsza zużycie paliw kopalnych (plastik ? olej), ale także poddaje recyklingowi ('upcyclingowi') odpady, które w przeciwnym razie skończyłyby na wysypisku śmieci w najlepszym przypadku lub w dziczy w najgorszym.
  • Skorupa wszystkich kasków wykonana jest z przetworzonej pianki EPS (rozszerzalny polistyren) pochodzącej z przetwarzania odpadów z przemysłu motoryzacyjnego. Dostawcą EPS z recyklingu jest firma Polysource (www.polysource.com/portfolio/eps-recyclable/).
  • Do wszystkich wizjerów i pasków podbródkowych Urge używa przetworzonego ABS (polimer), 100% dla wizjerów i 35% dla pasków podbródkowych.
  • Stosowanie materiałów wegańskich
  • Urge produkuje kaski Veggie na długo zanim stało się to modne. W modelach full face firma Urge zastąpiła całość lub część tradycyjnie stosowanego włókna szklanego w 100% naturalnym i roślinnym włóknem: włóknem lnianym. Włókno lniane ma podobne właściwości do włókna szklanego czy węglowego. Ale w przeciwieństwie do tych dwóch ostatnich, jest to całkowicie naturalny
  • Jednak w przeciwieństwie do włókien szklanych i węglowych jest to włókno całkowicie naturalne, którego produkcja wymaga niewielkiej ilości energii, a którego odpady można w całości kompostować, dzięki czemu nie ma wpływu na środowisko.
  • Zaangażowanie w działalność stowarzyszeń.
  • Urge Firma jest członkiem stowarzyszenia 1% for the Planet, dzięki czemu przekazuje 1% swoich obrotów na rzecz stowarzyszeń działających na rzecz ochrony środowiska.
  • Inne informacje
  • Pudełka na kaski wykonane są z nielakierowanej tektury, zadrukowane czarną farbą. Małe plastikowe opakowania w środku są wycofywane. Kaski pakowane są w pełni kompostowalny i biodegradowalny worek ze skrobi kukurydzianej.
  • Urge Firma przekierowuje transport swoich kaskó
  • Kształt kasku Klasyczny
  • Rodzaj wizjera do kasku Z daszkiem
  • Stan produktu Nowy

Kształt kasku

Klasyczny

Rodzaj wizjera do kasku

Z daszkiem

Stan produktu

Nowy