Media 0

Rękawice narciarskie damskie Viking Grace

219,99 zł

Kolor:

Różowy

Rozmiar:

Sprzedawane i wysyłane przez: Larix

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Larix
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Rękawice narciarskie damskie Viking Grace

Opis

Damskie rękawice WindStopper z haftem

Model rękawic Viking - Grace - to połączenie zaawansowanej technologii z mocno kobiecym haftowanym designem. Ozdobne elementy szycia i haftu, damska kolorystyka, boczny zamek i smukła sylwetka rękawicy sprawiają, że jest to niewątpliwie najdelikatniejsza i najbardziej kobieca w swoim designie rękawica narciarska. Mając na uwadze bardzo często marznące damskie dłonie, na potrzeby zapewnienia maksymalnej ochrony przed chłodem, rękawica wykorzystuje warstwę dodatkową - WindStopper - lidera wśród membran.

Membrana skutecznie osłania przed wiatrem i wodą, jednocześnie pozwalając na uwolnienie drobinek potu, co pomaga utrzymać suche i ciepłe ręce. Poza membraną WindStopper o dodatkowe ciepło dba tkanina Hyperloft, która świetnie utrzymuje ciepły mikroklimat wewnątrz rękawicy, jednocześnie nie chłonąc wilgoci w postaci ewentualnych cząsteczek potu. Dzięki temu Grace osiąga maksymalny poziom komfortu i elegancji w postaci zdobienia haftem, który doceni niejedna kobieta. 
 
Główne zalety:

Niesamowicie lekka membrana WindStopper dzięki swojej mikroporowatej strukturze zatrzymuje wiatr, jednocześnie odprowadzając cząsteczki potu, wykazując przy tym bardzo wysokie parametry oddychania

-ocieplenie HyperLoft dbające o utrzymanie ciepłego mikroklimatu wewnątrz rękawicy
-materiał odporny na wytarcia
-ściągacz nadgarstka
-boczny zamek
-delikatne kobiece zdobienie za pomocą haftu oraz przeszyć

Dostępne rozmiary: 5, 6, 7
Kod produktu: 113/17/3320

Opinie

Wgrywanie