Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Narty Volkl Deacon 76 Black + wiązania rMOTION2 12 GW [118115] 2019

2499 zł 3899 zł - 1400 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 181 cm

Sprzedawane i wysyłane przez: Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Snowsport
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Narty Volkl Deacon 76 Black + wiązania rMOTION2 12 GW [118115] 2019

Opis

Cechy nart Volkl Deacon 76 Black 2019:

Nowa odsłona desek od Volk'a przygotowana na sezon 2019! Deacon 76 Black to wysokiej jakości narty marki Volkl dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy z szerokością 76 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu. Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore , usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Deacon 76 Black to totalna Speed Machine dla zaawansowanych narciarzy oraz ekspertów. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz.

W tym roku wzbogacone nowym, niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowany na narcie - UVO - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Ich największe atuty to doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy. Przyciągają wzrok wyrazistą grafiką w zdecydowanych kolorach. Narty mają już zamontowaną płytę i tłumik Uvo.

UVO 3D:

Tłumik drgań montowany na narcie - UVO 3D - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań. Narty które lubią agresywny styl jazdy. Wymagają zdecydowania i techniki. Ich największe atuty to doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy. Zawsze czujne i dynamiczne, szybkie przy przejściu z krawędzi na krawędź. Przyciągają wzrok wyrazistą grafiką w zdecydowanych kolorach. Najbardziej zaawansowany technologicznie zestaw wyścigowy na rynku dla elitarnego grona narciarzy dysponujących doskonałym przygotowaniem fizycznym i nienaganną techniką. UVO 3D zapewnia:

Poziome tłumienie - zwiększenie docisku dzioba narty oraz szybsza i bardziej precyzyjna jazda
Wzmocniony system pionowego tłumienia - znacznie zredukowane wibracje, nowy poziom niezawodności w czasie jazdy na krawędzi

3D.Glass

Włókno szklane w nartach Racetiger Speedwall SL Pro zapewnia odpowiedni balans pomiędzy sprężystością a sztywnością. Zupełnie nowym rozwiązaniem jest 3D.Glass - technologiczne rozwiązanie, w którym warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

3D Glass znajduje się na dziobie i tyle narty - płaska warstwa pod wiązaniem zmniejsza sztywność pod butem i umożliwia łatwiejszą inicjację skrętu.
Warstwa włókna szklanego tuż nad sidewallem - wyraźnie zwiększone trzymanie krawędzi, szczególnie na zmrożonych stokach.
Pionowa warstwa włókna szklanego na dziobie i tyle - ułatwione przechodzenie z krawędzi na krawędź

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy
Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch
Rdzeń: Speedwall
Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore
Rocker: Tip & Tail Rocker
Technologie: UVO, Speedwall, Powered by Titanium, Base: P-Tex 4500
Wiązania: Marker rMotion 2 12.0 D
długość: 181 cm
taliowanie: 122-76-103
promień: 19,4 m
waga narty: 3400 g / 176 cm (z wiązaniem)
szerokość pod butem: 76
grupa: All Mountain

Przeznaczenie i charakterystyka

Tip & Tail RockerŁ

Tip and Tail rocker umożliwia okazjonalne wypady poza trasę, utrzymując nartę ponad powierzchnią puchu. Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co s

Opinie

Wgrywanie