xtreme sockswear

Skarpety kompresyjne do biegania Xtreme, 6 par, Multi Czarne

216,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Jesteś początkującym biegaczem lub wytrenowanym pożeraczem kilometrów? Osiągaj optymalną wydajność dzięki skarpetom do biegania Xtreme Compression!

Kup razem z

Podobne produkty

Skarpety kompresyjne Xtreme Running, 6 szt. Multi czarne

Zachowaj wygodę i zapobiegaj kontuzjom podczas treningu i po nim dzięki skarpetom kompresyjnym Xtreme do biegania klasy 1. Szybkoschnące, elastyczne podkolanówki zapewniają ukierunkowaną kompresję, która stymuluje krążenie krwi i skutecznie usuwa wilgoć. Zmniejsza to ból mięśni. Żebrowane detale na kostce zapewniają dobre wsparcie, co zmniejsza wstrząsy podczas lądowania i zmniejsza uszkodzenia mięśni. Ciśnienie wynosi 15-20 mmHG i jest również nazywane klasą 1. Wzmocniona i anatomicznie ukształtowana wkładka, szeroki, nie krępujący ruchów kołnierz, idealne bezszwowe dopasowanie i sportowy design pończoch zapewniają optymalny komfort noszenia i możesz rozpocząć trening dobrze przygotowany.

Dzięki temu 6-pakowi natychmiast otrzymasz 6 par nowych czarnych kompresyjnych skarpet do biegania! Dzięki temu nic nie będzie Cię powstrzymywało od wyjścia na zewnątrz i ćwiczeń.