Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

ZUMBA WEAR

Bluzka damska z długim rękawem Zumba Hello Kitty

99 zł
179 zł −44%

Bluzka z Hello Kitty z długim rękawem. Ten na pozór klasyczny long sleeve ma w sobie to coś! Możesz wykorzystać go na treningu, ale nie tylko.

Kolor:

Biały

Rozmiar:

XS
M
L

Sprzedawane i wysyłane przez: Prosper

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Prosper przez 30 dni

Opis

Zumba Wear - odzież w stylu athleisure. Lubisz odzież uniwersalną, wykonaną z wysokiej jakości materiałów, która doskonale sprawdzi się zarówno przy uprawianiu ukochanej sportowej dyscypliny, jak i w codziennym użytkowaniu? Jeśli tak, trafiłeś idealnie. Odzież Zumba Wear to szeroka gama odzieży zaprojektowanej w stylu athleisure, uznawanym za jeden z najwygodniejszych hitów ostatnich sezonów w światowej modzie.

Bluzka z Hello Kitty z długim rękawem i dla niej i dla niego. Ten na pozór klasyczny long sleeve ma w sobie to coś! Możesz wykorzystać go na treningu, ale nie tylko. Z powodzeniem sprawdzi się w codziennych, casualowych stylizacjach. Będzie tworzył zgrany duet z czerwonymi, sportowymi spodniami, ale też z ulubionymi dżinsami. Bluzka składa się głównie z dwóch kolorów. Dominuje tu czerń i biel. Jednolity biały materiał jest bazą dla kolorowych nadruków. To na nich widoczna jest Hello Kitty i napis For all by all. Dolna część jest czarna, a na niej znajdują się białe obrysy Hello Kitty. Łącznikiem między tymi dwoma kolorami jest duży, kolorowy napis Hello Kitty. To nie koniec szaleństwa! Na całej długości lewego rękawa jest kolorowy napis ZUMBA. Na drugim rękawie umieszczono niewielkie, niebieskie logo symbolizujące kolaborację marki Zumba Wear i Hello Kitty.

Skład: 78% poliester, 22% elastyna

Informacje techniczne

Materiał

Poliester

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Informacje techniczne

Materiał

Poliester