starever

Napalcówki do tańca modern jazz i współczesnego Starever

4,9 (28)

39,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Cielisty

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował te bezpalcówki dla tancerek do tańca jazzowego i współczesnego, które poszukują lepszego nacisku na podłoże.

Chcesz, aby Twoje stopy lepiej się ślizgały, ale nie chcesz nosić butów? Te bezpalcówki z efektem drugiej skóry zapewniają lepszy nacisk i dodatkowo chronią stopy.

Kod produktu: 8351696

  • Rozciągliwość

    Są miękkie i wygodne. Dopasowują się do kształtu stopy.

Napalcówki do tańca modern jazz i współczesnego Starever
Napalcówki do tańca modern jazz i współczesnego Starever
Napalcówki do tańca modern jazz i współczesnego Starever

Dlaczego warto używać napalcówek?

Napalcówki to dyskretne, ale bardzo przydatne akcesorium. Pozwalają tańczyć boso, będąc jak druga skóra pełniąca funkcję ochronną. Pozwalają uniknąć nieprzyjemnego ocierania powodowanego kontaktem z podłogą. Podczas układów tańca nowoczesnego lub modern jazz ułatwiają wykonywanie obrotów i ślizgów. Dzięki nim możesz uzyskać większą prędkość i lepsze oparcie. Używanie napalcówek pozwala poprawić poślizg przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego przylegania do podłoża.

Jak dobrać rozmiar?

Zalecamy przymierzyć napalcówki przez dokonaniem zakupu. Można również posłużyć się poniższą tabelą:
S = 33/34
M = 35/36
L = 37/38
XL = 39/41

Wrażenie bosych stóp...

Dzięki skórzanym wstawkom napalcówki pozwalają tańczyć boso, nie odparzając sobie stóp podczas wykonywania obrotów i ślizgów. Doskonale dopasowują się do kształtu stopy, odsłaniając palce, aby zapewnić oparcie.
Dyskretna siateczka proponowana w różnych odcieniach komponuje się z karnacją tancerki zarówno podczas lekcji tańca, jak i na scenie. Jest lekka i oddychająca: tańcząc, możesz mieć wrażenie, że Twoje stopy są bose.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał zewnętrzny 100% Skóra bydlęca

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Zatwierdzony przez

Inès - inżynier testów prowadzonych w terenie - przetestowała nasze produkty z tancerzami amatorami i zawodowcami. Używali oni naszych akcesoriów podczas zajęć, a następnie dzielili się z nami swoimi pozytywnymi i negatywnymi uwagami. Pozwoliło nam to zidentyfikować i udoskonalić elementy wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, dla każdego nowego modelu przeprowadza przymiarki wszystkich rozmiarów, aby zapewnić ich adekwatność.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie