Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Napój izotoniczny w proszku Aptonia ISO+ truskawkowo-czereśniowy 650 g

49,99 zł 76,91 zł/kg

Smak:

Truskawka / Wiśnia

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Długotrwałe źródło energii podczas wysiłku trwającego powyżej 3 godzin. Proszek można rozpuścić w bidonach.

Zaprojektowany przez naszych sportowców - ten proszek ISO+ jest niezbędnym dodatkiem do bidonu z wodą. Jego formuła wspomaga nawodnienie i częściowo uzupełnia straty energetyczne.

Kod produktu: 8518580

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Łatwe nawadnianie

  Odpowiednia porcja węglowodanów i elektrolitów szybko nawadnia organizm.

 • Wartość energetyczna

  1 porcja (38 g) dostarcza 131 kcal.

 • Zmniejszenie uczucia zmęczenia

  Witaminy B3, B6 i C pomagają w zmniejszeniu zmęczenia.

 • Zawartość witamin i minerałów

  Ubytki podczas pocenia są kompensowane przez minerały, takie jak sód.

 • Właściwości przeciwutleniające

  Witamina C i selen pomagają w walce ze stresem oksydacyjnym (skurcze).

 • Smak

  Woda aromatyzowana o niskiej intensywności słodkiego smaku;

 • Łatwe użytkowanie

  Dzięki dozownikowi bardzo łatwo przygotujesz swoje napoje.

Napój izotoniczny w proszku Aptonia ISO+ truskawkowo-czereśniowy 650 g
Napój izotoniczny w proszku Aptonia ISO+ truskawkowo-czereśniowy 650 g
Napój izotoniczny w proszku Aptonia ISO+ truskawkowo-czereśniowy 650 g

Opis produktu

DLA KOGO?

Napój ISO+ w proszku przeznaczony jest dla wszystkich sportowców (triathlon, maraton, biegi górskie itp.), do spożywania podczas wysiłków powyżej 3 godzin (trening i wyścig). Porcję napoju ISO+, czyli 38 g, należy rozpuścić w 500 ml wody. Zalecamy wypicie jednego bidonu na godzinę wysiłku, ale jest to zalecenie ogólne. Każdy zna intensywność swojego pocenia się, dlatego odpowiednio może dostosować nawodnienie.

PRODUKT STWORZONY DO WYSIŁKÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH

Napój izotoniczny zawiera taką samą ilość węglowodanów, sodu i wody, jak krew. Ułatwia to jego przyswajanie, a tym samym nawodnienie organizmu. W napoju ISO+ są również:
- witaminy B3 i B6, które pomagają w walce ze zmęczeniem mięśni,
- witamina C i selen, które pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym (skurcze),
- minerały kompensujące ubytki podczas pocenia się.

JAK DOZOWAĆ NAPÓJ W PROSZKU

Jeśli ilość węglowodanów, sodu i wody w Twoim napoju jest większa niż we krwi, Twój napój nie jest już izotoniczny, ale hipertoniczny i nie sprzyja nawodnieniu tak, jak napój izotoniczny.
W przeciwnym razie, czyli gdy proszek ISO+ jest zbyt rozcieńczony, napój działa hipotonicznie i zwiększa nawodnienie, ale ze szkodą dla wchłaniania składników odżywczych.

NOWA FORMUŁA

Notre nowa formuła zawiera o 50% mniej cukrów w węglowodanach. Dodaliśmy również 1 g BCAA (aminokwasy rozgałęzione) na 38 g porcji ISO+ przy stosunku 2:1:1 L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny.

ISO A ISO+, JAKA JEST RÓŻNICA?

• Napój ISO jest odpowiedni do wysiłku trwającego 1 - 3 godziny. Zalecamy w tym przypadku spożywanie porcji 38 g rozpuszczonej w 500 ml wody.
• ISO+ jest natomiast odpowiedni przy wysiłku powyżej 3 godzin. Zalecamy spożywanie 60 g węglowodanów na godzinę wysiłku, tj. porcji 38 g ISO+ rozpuszczonej w 500 ml wody i uzupełnienie napoju żelem lub batonem.

NOWE OPAKOWANIE... Z 70% MNIEJ PLASTIKU!

Nasze dążenie do ograniczenia ilości wykorzystywanego plastiku jest jednym z naszych zobowiązań środowiskowych od 2015 roku. Dlatego z wielką dumą prezentujemy nasze nowe opakowanie ISO+ 650 g (17 porcji), które ma w składzie 70% mniej plastiku!
Wykonane z elastycznego i recyklingowanego plastiku, łatwiej wsuwa się do szafy lub torby sportowej niż jego stara, sztywna wersja.
A dodatkowo otwiera się praktyczną nasadką z dozownikiem, którą można ponownie wykorzystać do naszego opakowania 2 kg!

SUPLEMENTY PRZYSZŁOŚCI DLA SPORTOWCÓW: EKO-ODPOWIEDZIALNE, BARDZIEJ NATURALNE I TAK SAMO SMACZNE!

Aube, inżynier odp. za składniki:
„Nasze zaangażowanie w dobór tworzyw znacznie wykracza poza wymogi prawne. Opieramy się na badaniach, które wyszczególniają kontrowersyjne z etycznego, środowiskowego i zdrowotnego punktu widzenia dodatki żywnościowe. Powoli staramy się, aby nasz proces został uproszczony. Bardzo chcielibyśmy tworzyć produkty lokalne, które są tak naturalne, jak to tylko możliwe. Mają bardziej rustykalny smak, ale można się do niego przyzwyczaić”. Masz ochotę?

Skład

Izotoniczny napój sportowy z aminokwasami rozgałęzionymi, aromatyzowany. Bogaty w witaminy B1, B3, B6. Źródło witaminy C, magnezu, potasu i selenu. Smak truskawkowo-czereśniowy. Skład: Maltodekstryna (46%), sacharoza (29%), fruktoza (12%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cytrynian sodu, BCAA (2,6%): L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, chlorek potasu, chlorek sodu, cytrynian magnezu, koncentrat soku z aceroli, barwniki spożywcze (koncentrat z batatów, rzodkiewka, jabłko, wiśnia), witaminy: monoazotan tiaminy (B1), niacynamid (B3), chlorowodorek pirydoksyny (B6), naturalny aromat, selenin sodu. Może zawierać śladowe ilości: GLUTEN, SKORUPIAKI, JAJKA, RYBY, SOJA, MLEKO, SELER, SIARCZYNY, ORZECHY, MIĘCZAKI, ŁUBIN.

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.
Bez konserwantów - po rozpuszczeniu należy spożyć w ciągu jednego dnia.

Testy

Gama izotonicznych napojów w proszku ISO+ została stworzona w specjalistycznym laboratorium Aptonia. Praca nad recepturą trwała 18 miesięcy.
60 testerów i testerek zostało poproszonych o spróbowanie każdego smaku podczas wysiłku fizycznego. Wybraliśmy te preparaty, które przypadły do gustu sportowcom, w tym ISO+!

Zatwierdzony przez

Napoje izotoniczne w proszku ISO+ marki Aptonia zostały zatwierdzone przez naszego specjalistę dietetyka oraz przez panel sportowych testerów. I chyba również przez Ciebie?

Opinie

Wgrywanie