decathlon

Napój izotoniczny w proszku ISO czerwone owoce 2 kg

Kod produktu: 8518573

4,7 (3)

89,99 zł 45,00 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Smak:

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Długotrwałe źródło energii podczas wysiłku trwającego poniżej 3 godzin. Proszek można rozpuścić w bidonach.

Duży format, idealny w przypadku regularnej konsumpcji napoju IZOtonicznego!

 • Łatwe nawadnianie

  Odpowiednia porcja węglowodanów i elektrolitów szybko nawadnia organizm.

 • Wartość energetyczna

  1 porcja: 138 kcal (pomarańcze, czerw. owoce) oraz 135 kcal (cytryna).

 • Zmniejszenie uczucia zmęczenia

  Witaminy B2, B6 i C zmniejszają zmęczenie.

 • Pojemność

  Duży format - pozwala na przygotowanie 52 bidonów napoju.

 • Skład

  Naturalne aromaty i barwniki.

Napój izotoniczny w proszku ISO czerwone owoce 2 kg
Napój izotoniczny w proszku ISO czerwone owoce 2 kg
Napój izotoniczny w proszku ISO czerwone owoce 2 kg

DLA KOGO?

Napój izotoniczny w proszku jest przeznaczony dla wszystkich sportowców (triathlon, maraton, biegi górskie itp.) podczas wysiłków poniżej 3 godzin (trening i wyścig). Porcję napoju ISO, czyli 38 g, należy rozpuścić w 500 ml wody. Zalecamy wypicie jednego bidonu na godzinę wysiłku, ale jest to zalecenie ogólne. Każdy zna intensywność swojego pocenia się, dlatego odpowiednio może dostosować nawodnienie.

PRODUKT STWORZONY DO WYSIŁKÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH

Napój izotoniczny zawiera taką samą ilość węglowodanów, sodu i wody, jak krew. Ułatwia to jego przyswajanie, a tym samym nawodnienie organizmu. W napoju ISO są również:
- witaminy B2 i B6, które pomagają w walce ze zmęczeniem mięśni,
- witamina C, która pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym,
- minerały kompensujące straty wynikłe z pocenia się.

JAK DOZOWAĆ NAPÓJ W PROSZKU

Jeśli ilość węglowodanów, sodu i wody w Twoim napoju jest większa niż we krwi, Twój napój nie jest już izotoniczny, ale hipertoniczny i zwiększa efekt odwodnienia.
W przeciwnym razie, czyli gdy proszek ISO jest zbyt rozcieńczony, napój działa hipotonicznie i zwiększa nawodnienie, ale ze szkodą dla wchłaniania składników odżywczych. Możesz również spożyć porcję izotoniku gdy jest bardzo gorąco, aby pić więcej bez spożywania zbyt dużej ilości preparatu w proszku!

ISO A ISO+, JAKA JEST RÓŻNICA?

• Napój ISO jest odpowiedni do wysiłku trwającego 1 - 3 godziny. Zalecamy w tym przypadku spożywanie porcji 38 g rozpuszczonej w 500 ml wody.
• ISO+ jest natomiast odpowiedni przy wysiłku powyżej 3 godzin. Zalecamy spożywanie 60 g węglowodanów na godzinę wysiłku, tj. porcji 38 g ISO+ rozpuszczonej w 500 ml wody i uzupełnienie napoju żelem lub batonem.

SUPLEMENTY PRZYSZŁOŚCI DLA SPORTOWCÓW: EKO-ODPOWIEDZIALNE, BARDZIEJ NATURALNE I TAK SAMO SMACZNE!

Aube, inżynier odp. za składniki:
„Nasze zaangażowanie w dobór tworzyw znacznie wykracza poza wymogi prawne. Opieramy się na badaniach, które wyszczególniają kontrowersyjne z etycznego, środowiskowego i zdrowotnego punktu widzenia dodatki żywnościowe. Powoli staramy się, aby nasz proces został uproszczony. Bardzo chcielibyśmy tworzyć produkty lokalne, które są tak naturalne, jak to tylko możliwe. Mają bardziej rustykalny smak, ale można się do niego przyzwyczaić”.
Masz ochotę?

Waga

2 kg

Skład

Izotoniczny napój sportowy zawierający węglowodany. Źródło witamin B1, B2, B6, C oraz sodu. Smak: czerwone owoce. Skład: Sacharoza (61%), dekstroza (17%), maltodekstryna (14%), kwas: kwas cytrynowy, cytrynian sodu, naturalny aromat, chlorek sodu, barwnik spożywczy (koncentrat ze słodkiego ziemniaka, rzodkwi, jabłka i selera), witaminy C, B2, B6 i B1. Może zawierać śladowe ilości: GLUTEN, OWOCE MORZA, JAJA, RYBY, SOJĘ, MLEKO, SELER, SIARCZYNY, MIĘCZAKI, ŁUBIN, OWOCE ŁUPINOWE.* *Alergeny

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.
Bez konserwantów - po rozpuszczeniu należy spożyć w ciągu jednego dnia.

Testy

Gama napojów izotonicznych w proszku została stworzona w specjalistycznym laboratorium Aptonia. Produkty na każdym etapie opracowywania są testowane przez naszych partnerów technicznych oraz przez użytkowników, co pozwala jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby. Nasze napoje izotoniczne są zatwierdzane przez specjalistę dietetyka.

Zatwierdzony przez

Ten napój izotoniczny ISO marki Aptonia został zatwierdzony przez naszego specjalistę dietetyka oraz przez panel sportowych testerów.

Wgrywanie