Raty 0%
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Raty 0%

Narty zjazdowe damskie Wedze BOOST 900 z wiązaniami

1399,99 zł

140,00 zł x 10 rat
Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Mocna przyczepność w skrętach przy dużej prędkości. Komfort i stabilność.

100% zjazdowe narty. Przeznaczone są dla wyczynowych narciarek, które poszukują dobrego kompromisu między precyzją, wydajnością i komfortem przy dużej prędkości.

Kod produktu: 8540186

Podobne produkty

Zalety produktu

Manewrowość

Swoboda przy dużym i średnim skręcie.

Przyczepność

Połączenie sztywnych nart i pionowych ścianek dla dobrej przyczepności.

Oddawanie energii

Mocne odbicie, konstrukcja na pięcie zwiększa moc przy wyjściu ze skrętu.

Stabilność

Doskonałe do ścinania skrętów; przystępne dzięki stabilności.

Precyzja

Promień skrętu 11,8m. Wysoka precyzja prowadzenia.

Zdjęcia

Narty zjazdowe damskie Wedze BOOST 900 z wiązaniami
Narty zjazdowe damskie Wedze BOOST 900 z wiązaniami
Narty zjazdowe damskie Wedze BOOST 900 z wiązaniami

Opis produktu

DOŚWIADCZENIE

PUR POWER : "Full speed"

BOOST 900 marki Wedze to wydajne narty, które są jednocześnie bardzo intuicyjne. Pozwalają różnicować promienie skrętu, dzięki drewnianemu rdzeniowi na całej długości narty. Pionowe ścianki boczne zwiększają przyczepność na twardym śniegu. Lekki "piste rocker" na dziobie ułatwia wchodzenie w skręt. Bardzo dobre odbicie przy wychodzeniu ze skrętu. Słowem, wydajne i jednocześnie przystępne narty.

Konstrukcja


Woodcore Tec Sidewall: konstrukcja z pionowymi ściankami bocznymi zapewniająca solidną przyczepność na twardym śniegu. Drewniany rdzeń na całej długości zapewnia równomierne wygięcie się narty w zakręcie, co gwarantuje zrywność, komfort i stabilność. Lekkie 3D na piętce zapewnia narcie odpowiednie wygięcie, a przez to płynne wykonywanie zakrętów.Ślizg o wysokiej masie cząsteczkowej.

Wiązania

Wiązania marki Tyrolia, model PR 10 GW twin czarny. Kompatybilne Grip Walk. Din od 3 do 10. Kompatybilne z butami narciarskimi o długości podeszwy od 261 do 327 mm.

Solidność

Plastikowa nasadka na piętce chroni narty oparte o podłoże.

Przygotowanie:

Nasmarowane i naostrzone narty - są gotowe do jazdy. Krawędź naostrzona pod kątem 89°.

Dostępne rozmiary

2 rozmiary: 156cm, 163cm

Co to jest camber?

Po położeniu nart na podłożu, punkty kontaktu nart ze śniegiem znajdują się blisko dziobu i piętki, a środkowa część nart (pod wiązaniami) lekko się unosi - to camber. Im dłuższy i wyższy camber, tym narty są bardziej przyczepne i zwrotne.

Co to jest rocker?

W nartach określanych jako «rocker», dziób (czasem też piętka) unosi się bardziej niż na nartach typu camber. To powoduje przeniesienie punktów kontaktu do środka nart. Powierzchnia nart znajdująca się w kontakcie ze śniegiem jest przez to krótsza, co zapewnia manewrowanie i nośność na miękkim śniegu. Podczas jazdy ześlizgiem na twardym śniegu długość krawędzi zwiększa przyczepność. Dłuższy rocker zwiększa zwrotność nart. Im krótszy rocker, tym narty są bardziej przyczepne.

Taliowanie

124/71/108 (narta o długości 163 cm), promień = 11,8 m

Nasze porady dot. konserwacji nart po zakończonym dniu

Po zakończonym dniu wykonaj następujące czynności, które zapewnią trwałość Twoim nartom: * Ściereczką przetrzyj krawędzie, aby zapobiec powstaniu rdzy. * Użyj rzepów do nart, aby zapobiec ocieraniu się nart o siebie. * Narty przechowuj w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych.

Skład

Pas 45% Drewno, 20% Poliamid, 20% Włókno szklane, 10% Stal, 5% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła. Pod koniec sezonu: nasmaruj narty, ale nie zdejmuj nadmiaru smaru, aż do początku kolejnego sezonu.

Testy

Narty Wedze są poddawane testom w terenie, które pozwalają nam zagwarantować produkt dostosowany do celu użytkownika; jest on określony w specyfikacji stosowania napisanej przez szefa produktu. Nasze narty są opracowywane w naszym centrum rozwoju u stóp Mont-Blanc, w departamencie Górnej Sabaudii (Haute-Savoie) we Francji. Dedykowany zespół inżynierów i techników pracuje nad dopracowywaniem produktu dzięki specyfikacjom stosowania.

Wideo

Opinie

Wgrywanie