newfeel

Nasadki do kijków do nordic walking Newfeel NW PAD500

Kod produktu: 8486246

4,4 (22)

24,99 zł 12,50 zł/pce

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 18 mm

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Do wymiany oryginalnych nasadek. Wyłącznie do kijków do nordic walking Newfeel NW P100, NW P120 i NW P120 JR z żółtymi elementami na końcówce.

Newfeel spełnia Twoje marzenia: oto nasadki łączące przyczepność z wytrzymałością na ścieranie dzięki unikalnemu kształtowi i zastosowaniu kauczuku. Żółty kolor pozwala łatwo je odnaleźć!

 • Przyczepność

  Dobrze przylegają do każdego rodzaju podłoża dzięki swojemu kształtowi i wykonaniu z kauczuku.

 • Trwałość

  Dzięki wytrzymałemu kauczukowi długo zachowują swoją przyczepność.

 • Łatwość zakładania / zdejmowania

  Łatwo założyć je w dobrą stronę dzięki nacięciu i oznaczeniu "FRONT".

 • Łatwość identyfikacji

  Łatwo je odnaleźć: żółty kolor jest dobrze widoczny na każdym rodzaju podłoża.

Czym różnią się nordic walking i trekking?

Nordic walking uprawia się ze specjalnymi kijkami w płaskim lub lekko pagórkowatym terenie. Jednoczęściowe kijki ułatwiają odpychanie i pozwalają pobudzić do pracy górne partie ciała. Trekking uprawia się z regulowanymi kijkami, które służą za podporę podczas wchodzenia pod górę i zapobiegają ślizganiu się podczas schodzenia.

Na czym polega specyfika kijków do nordic walking?

Nordic walking zawsze uprawia się z dwoma kijkami, aby ułatwić odpychanie. Pasek pozwala zwalniać uścisk i ponownie chwytać kijki, nie upuszczając ich na ziemię. Jednoczęściowe kijki są lekkie i nie składają się podczas treningu. Pochłaniają drgania i chronią stawy.
Końcówka kijków zapewnia przyczepność do podłoża i ułatwia wypchnięcie ciała do przodu. Zdejmowane nasadki zapewniają dobrą przyczepność do twardej nawierzchni.

Jakie korzyści płyną z uprawiania nordic walking?

Nordic walking to uniwersalna dyscyplina sportu dostępna dla każdego. Ujędrnia ciało, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego, pozwala skutecznie pozbyć się kilogramów i wzmocnić kości. Oprócz licznych korzyści fizycznych uprawianie tego sportu na świeżym powietrzu zapewnia również ogólną poprawę samopoczucia.

Gwarancja

Zależnie od czasu użytkowania i rodzaju podłoża.

Skład

Wkładka 100% Guma

Ograniczenia

Wyłącznie do starych modeli kijków Newfeel NW P100/NW P120/NW P120JR.

Testy

W PRAKTYCE: osoby uprawiające nordic walking przetestowały i zatwierdziły przyczepność nasadek oraz ich odporność na ścieranie w każdym terenie.
W LABORATORIUM: właściwości i zalety nasadek związane z ich kształtem i wykonaniem z kauczuku zostały poddawane testom laboratoryjnym.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Zostawić do wyschnięcia na świeżym powietrzu.

Wgrywanie