Promo Week
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Promo Week

Niebieskie gogle narciarskie i snowboardowe G 100 dorosłych i dzieci

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

Kolor:

Kobaltowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaczynając od produktów w najniższej cenie, wyposażamy nasze gogle w podwójne szkła dla ograniczenia powstawania pary i dla dobrej widoczności w ładne dni.

Gogle G 100 S3 zapewniają dobrą widoczność w słońcu i przy zachmurzeniu dzięki podwójnym szkłom z podstawowym anty-fogiem. Chronią w 100% przed promieniami UV.

Kod produktu: 8504989

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Ochrona przeciwsłoneczna

  100 ANTY-UV. Brązowe szkła: dobra jakość widzenia w słońcu i przy zachmurzeniu

 • Ograniczenie parowania

  Podstawowy anty-fog, podwójne szkła z anty-fogiem.

 • Pole widzenia

  Cylindryczne szkła, dobre pole widzenia.

 • Komfort użytkowania

  Ergonomiczna pianka.

 • Dopasowanie

  Pasek o szerokości 40 mm.

 • Regulacja

  1 klamra do regulowania długości paska.

 • Kompatybilność

  Kształt dostosowany do kasków Wedze.

Opis produktu

Ochrona UV

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale chronią oczy, zatrzymują promienie UV i odblaski.

Szkła S3 SUN

S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Wybraliśmy brązowe zabarwienie, które zachowuje dobrą widoczność w cieniu jak i pod koniec dnia, gdy ilość promieni słonecznych jest mniejsza. Szkła nie są odporne na zadrapania.

Anty-fog Essentiel

PODSTAWOWY anty-fog to podwójne szkła z powłoką od wewnętrznej strony wewnętrznego szkła.
W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
By szkła długo zachowały swoje właściwości, nie należy przecierać ich od wewnętrznej strony; należy delikatnie je osuszać.

Podwójne szkła

Gogle z podwójnymi szkłami ograniczają powstawanie pary. W efekcie powietrze zatrzymywane między szkłami działa jak izolator termiczny. Dzięki temu zmniejszamy szok termiczny między wnętrzem a stroną zewnętrzną gogli. Spowalnia to osadzanie się pary od wewnętrznej strony szkieł. Co więcej, wewnętrzne szkła posiadają również powłokę przeciwmgielną.

SZKŁA CYLINDRYCZNE

Podwójne, cylindryczne szkła; zewnętrzne z poliwęglanu, wewnętrzne z propionianu celulozy. Szkła docięte do kroju gogli.

DOBRE pole widzenia

Pole widzenia jest poziome i pionowe. G 100 posiada "DOBRE" pole widzenia. Jest ono wygodne i dodające pewności. Dobrze widzisz na boki.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI

Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI

Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwiają nałożenie gogli na zauszniki od okularów korekcyjnych.Gogle narciarskie G 100 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 135 mm).

Pasek

Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 mm)

CE - Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca niż europejska odnośnie wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Te gogle respektują obie normy.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Jeśli gogle wpadną w śnieg, może to przyczynić się znacząco do powstania pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.

2 rozmiary

Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm - rozmiar S (wcześniej S/M); od 56 cm - rozmiar L (wcześniej L/XL).

Skład

Soczewka 60% Poliwęglan (PC), 40% Octan celulozy Rama 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Poliester Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wedze.

Testy

Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane: śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące konserwacji

Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu.. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Opinie

Wgrywanie