subea

Nóż nurkowy SCD 500 SP płaski

Kod produktu: 8550881

5,0 (1)

84,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zespół Subea stworzył ten łatwy w użyciu i solidny nóż, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas nurkowania.

Nóż nurkowy ze stali nierdzewnej, niespiczasty, idealny do nurkowania. Stałe ostrze 10 cm jest odpowiednie w każdej sytuacji.

 • Wszechstronność

  Stałe ostrze 10 cm, niespiczaste, z powlekanej stali nierdzewnej.

 • Ergonomiczny chwyt

  Ergonomiczna rękojeść ułatwiająca chwycenie, niezależnie od pozycji.

 • Łatwe użytkowanie

  Pochwa z plastiku z recyklingu, nóż wpinany i wypinany jedną ręką.

 • Odporny na wodę morską

  Stałe ostrze ze stali nierdzewnej 420 J2 z powłoką PTFE.

Ergonomia rękojeści

Rękojeść noża SUBEA została stworzona, aby ułatwić jego chwycenie i zapewnić ergonomię, niezależnie od pozycji: trzymając jak młotek, sztylet lub do precyzyjnej manipulacji (z kciukiem od góry). Jest równie wygodna dla prawo i leworęcznych. Rękojeść posiada również blokadę, która pozwala chronić się przed ostrzem. Użyty materiał to ABS z recyklingu.

Ostrze

Ostrze ze stali nierdzewnej 420J2 o bardzo dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i na rdzę.
Podwójnie zabezpieczony z dodatkową powłoką powierzchniową PTFE, która zapobiega bezpośredniemu dostępowi powietrza i wody do ostrza ze stali nierdzewnej, dzięki czemu dodatkowo je chroni. Ostrze klasyczne z jednej strony, ząbkowane z drugiej, oraz przecinak do linek.
Ostrze z trzpieniem 3/4 (long lub 3/4 tang).

Wymiary i waga

Długość ostrza: 10 cm.
Całkowita długość: 22,5 cm (24 cm z pochwą).
Całkowita szerokość: 4 cm z pochwą.
Grubość ostrza: 3 mm.
Waga noża: 105 g (205 g z pochwą i paskami).
Długość pasków: 50 cm

Mocowanie

Paski są z silikonu: zapewnia to ich lepszą przyczepność, w szczególności na neoprenie, dzięki czemu zapobiegamy przesuwaniu się i obracaniu noża. Z tą długością pasków nóż wraz z pochwą zamocować można na przedramieniu, udzie, łydce, a nawet na inflatorze jacketu. Zapięcie paska odbywa się za pomocą zatrzasków z plastiku, dzięki czemu przypięcie noża jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Waga

0.205 kg

Skład

Ostrze 100% Stainless Steel Uchwyt 85% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS), 15% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS) z recyklingu Zatyczka 85% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS), 15% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS) z recyklingu

Porady dotyczące przechowywania

Wypłukać w słodkiej wodzie po każdym nurkowaniu. Wysuszyć ostrze i konserwować smarem silikonowym przed schowaniem do etui, aby przedłużyć trwałość noża.

Ograniczenia

Sprzedaż nieletnim zabroniona. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Testy

Stworzony i przetestowany przez nasz zespół i naszego partnera technicznego w Hendaye (Francja).

Zatwierdzony przez

Nasz partner techniczny: Planet Ocean, centrum nurkowe 5 gwiazdkowe PADI usytuowane w Tribordzie. Centrum używa sprzętu Tribord przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów nurkowych. Bierze udział w całym procesie począwszy od projektowania wraz z naszymi szefami produktu, designerami i inżynierami, aż po testy prototypów i zużycia w dłuższym okresie czasu, z pomocą zarówno początkujących nurków, jak i instruktorów.

Wgrywanie