fouganza

Ochraniacze tylne strychulce 500 x2

Kod produktu: 8543447

4,8 (5)

49,99 zł 59,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 59,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Burgund / Asfaltowy granat

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wszechstronne strychulce do ochrony tylnych nóg konia. Komfortowe i solidne.

Odpowiednie do rekreacji i treningów. Strychulce 500 Jump dopasowują się do indywidualnego kształtu nogi konia. Zapewniają optymalną ochronę i wysoki komfort użytkowania.

 • Ochrona przed uderzeniami

  Wytrzymała, na nowo zaprojektowana skorupa zewnętrzna. Pianka osłania ścięgna.

 • Komfort użytkowania

  Gładka, piankowa wyściółka = optymalny komfort!

 • Łatwe użytkowanie

  Szerokie, regulowane zapięcia = łatwe manipulowanie i dopasowanie.

 • Wszechstronność

  Wyjątkowo wszechstronne: odpowiednie zarówno na treningi, jak i do rekreacji.

 • Łatwość konserwacji

  Po przeciągnięciu szczotką lub wilgotną gąbką ochraniacze wyglądają jak nowe.

Wygodne ochraniacze

Naszym celem jest stworzenie produktów wygodnych, a jednocześnie skutecznych - takich, by koń cieszył się pełnią swobody podczas pracy. Dlatego zaprojektowaliśmy wszechstronne strychulce, które dopasowują się do różnego kształtu końskich nóg. Skorupa zewnętrzna została przeprojektowana. Jest wykonana z giętkiego, wytrzymałego plastiku i posiada gładką, piankową wyściółkę o grubości 6 mm. Dokładnie przylega do kończyny, zapobiega otarciom i chroni staw pęcinowy oraz ścięgna przed uderzeniami.

Produkt uzupełniający

Aby chronić wszystkie kończyny konia na treningu lub zawodach, strychulce można uzupełnić o ochraniacze przednie 500 Jump. Są one wykonane z tych samych materiałów, co strychulce. Są też tak samo wygodne, tak samo dobrze ochraniają i dopasowują się przednich kończyn naszego wierzchowca. Pełny zestaw ochraniaczy (dostępnych w wielu kolorach) jest zgodny z przepisami obowiązującymi na zawodach w skokach. Wystarczy już tylko postarać się o bezbłędny przejazd!

Wszechstronność

Strychulce 500 Jump zakładają się szybko i łatwo, ponieważ mają regulowane zapięcie na rzep. Doskonale sprawdzają się przy pracy na maneżu i skokach, a także na spacerach.

Dopasowanie do każdego typu nogi

Ponieważ każdy koń jest inny, strychulce 500 Jump zaprojektowaliśmy tak, by pasowały do jak największej grupy wierzchowców. Każdy koń powinien móc nosić dopasowane, skuteczne i wygodne ochraniacze. Dzięki wyściółce z syntetycznej pianki (która jest bardzo wygodna) i regulowanym zapięciom na rzep ochraniacze można bardzo dokładnie dopasować. Skorupa ochraniacza była testowana na wielu koniach. Celem testów było znalezienie kształtu, który optymalnie pasowałby do kończyny.

Ochrona kończyn

Konie to zwierzęta duże, lecz także delikatne! Końskie ścięgna i stawy pęcinowe wymagają szczególnej ochrony. Zarówno na treningach, jak i na spacerach należy osłaniać nogi wierzchowca dobrze dopasowanymi ochraniaczami lub owijkami. W każdej chwili może nastąpić obtarcie lub uderzenie podkową o drugą nogę i uraz gotowy! Strychulce 500 Jump są łatwe w zakładaniu i skuteczne jako ochrona kończyny.

Łatwa konserwacja

Strychulce 500 Jump są techniczne i dopasowują się do indywidualnego kształtu nogi. Są także łatwe w czyszczeniu! Trafił się galop po błocie? Zostaw ochraniacze do wyschnięcia. Następnie przetrzyj je szczotką uwzględniając przede wszystkim miejsca dotykające bezpośrednio nogi konia. Na koniec można użyć wilgotnej gąbki. Można je także w całości spłukać. To wystarczy! Strychulce będą ponownie gotowe do założenia.

Wymiary

S = PS

M = CS:
Długość 27,6 cm. Wysokość: 14,5 cm.

L = FS:
Długość 30 cm. Wysokość: 15,5 cm.

Skład

Zatyczka 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Materiał na plecach 100% Politereftalan etylenu (PET) Pianka 100% Foamed Nitril Butadiene Rubber

Porady dotyczące przechowywania

Przed schowaniem wysuszyć. Przechowywać w czystym, przewiewnym miejscu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie