Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Najlepiej oceniany

Ogłowie i wodze dla kuca Initiation 100

99,99 zł

Kolor:

Brązowy

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Ogłowie zaprojektowane przez praktyków z myślą o nauce zakładania ogłowia przez dzieci. Praktyczne i idealne dla początkujących!

Szukasz praktycznego ogłowia, które ułatwi dziecku naukę i doskonalenie umiejętności jeździeckich? Nasze ogłowie łatwo się zakłada i używa. Jego konstrukcja ułatwia dzieciom naukę!

Kod produktu: 8395004

Podobne produkty

Zalety produktu

Łatwe użytkowanie

Regulacja na zatrzaski. Kolorystyczne znaczniki ułatwiają ułożenie rąk.

Wytrzymałość

Całość z bardzo wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu materiału syntetycznego.

Ograniczenie podrażnień

Wzmocnienia w miejscach nacisku: na nagłówku, nachrapniku, pod sprzączkami.

Przyczepność

Leżący w dłoniach odcinek wodzy ma 4 różne kolory, co ułatwia naukę.

Opis produktu

Design & koncepcja

Gama Initiation jest projektowana tak, by dzieci uczyły się intuicyjnie. Nasi projektanci starają się rozwiązać problemy z zakładaniem ogłowia, jakie napotykają dzieci podczas pierwszych jazd. Ogłowie model 100 należy do gamy produktów intuicyjnych, wymyślonych i zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Wśród nich figuruje sprzęt niezbędny dla początkujących: ogłowie i wodze Initiation oraz siodło typu gapa i krótki popręg dla kuca model 100.

Ograniczenie podrażnień

Strefy, w których kontakt jest najmocniejszy, zostały z myślą o wygodzie konia podszyte miękką pianką. Podszewka znajduje się na nagłówku, naczółku i nachrapniku. Sprzączki na paskach policzkowych posiadają specjalną osłonkę, by nie podrażniać skóry konia.

Ogłowie / wodze

Ogłowie jest sprzedawane z wodzami Initiation. Wędzidło sprzedawane jest osobno. Pozwala to dopasować kiełzno do potrzeb konkretnego konia.

Rozmiar

Ogłowie Initiation jest dostępne w 2 rozmiarach: szetland i pony. Dzieci mogą uczyć się zakładania ogłowia niezależnie od wzrostu swego wierzchowca!

Regulacja

Wszystkie zapięcia na ogłowiu są na zatrzaski. Zakładanie jest w pełni intuicyjne! Pragniemy dbać i wspierać pierwsze kroki naszych dzieci w przygodzie z jeździectwem.

Jak prawidłowo wyregulować ogłowie?

Przy pierwszym zakładaniu ogłowia i jego regulacji należy skorzystać z pomocy instruktora lub doświadczonej osoby. Sprzęt musi być dopasowany tak, by kuc czuł się wygodnie.

Konserwacja

Ogłowie jest wykonane w całości z materiału syntetycznego, w związku z czym można je myć w wodzie przy użyciu szczotki lub szmatki. Koniec z koniecznymi zabiegami konserwacji skóry! Idealne rozwiązanie dla dzieci.

Modułowość

Wodze można dopiąć do wędzidła lub do 2 kółek umieszczonych po bokach nachrapnika. Wybór zależy od potrzeb dziecka i kuca.

Łatwe użytkowanie

Nagłówek ma kształt uchwytu, co bardzo ułatwia zakładanie ogłowia. Kolorowe zatrzaski to jedyne elementy, które należy zapiąć. Na ogłowiu czarnym: niebieski do niebieskiego, różowy do różowego - i gotowe! Na ogłowiu brązowym: zatrzaski żółte. Kolorowe wodze stanowią wskazówki dla dziecka przy prawidłowym układaniu dłoni i utrzymywaniu stałego kontaktu z pyskiem konia.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 67% Poliuretan, 20% Poliamid, 13% Poliester Podszewka główna 60% Poliester, 40% Poliuretan Pas 100% Polipropylen (PP)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać na wieszaku w suchym miejscu o umiarkowanej temperaturze.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Oceny użytkowników

Wgrywanie