wedze

Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF

Kod produktu: 8550665

0,0 (111)

99,99 zł 149,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Koralowy

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Twoja pociecha to wulkan energii? Zastosowaliśmy wzmocnienia w tych spodniach, które będą towarzyszyć dziecku w jego narciarskich postępach, rosnąc razem z nim.

  System PULL'N FIT pozwalający dopasować długość nogawek i regulowane szelki: spodnie na co najmniej 2 lata. Wzmocnienia na pośladkach i na kolanach zwiększają ich wytrzymałość.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ciepło

   Watolina 100 g/m². Podszewka z drapanej dzianiny i góra z miękkiego polaru.

  • Wodoodporność

   Bardzo dobra: powłoka 5000 mm, uszczelnione szwy na pośladkach. Getry.

  • Regulowany

   Regulowana długość nogawek i szelek.

  • Solidność

   Wzmocnienia na pośladkach, na kolanach i u dołu nogawek (krawędzie nart).

  • Oddychalność

   Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

  • Ustawienia osobiste

   Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

  Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF
  Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF
  Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF
  Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF
  Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF
  Spodnie narciarskie - ogrodniczki dla dzieci Wedze 500 PNF

  System PULL’N FIT ZIP

  Innowacyjny system Pull’N Fit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie długości nogawek do wzrostu dziecka. Dzięki niemu zbyt długie lub zbyt krótkie spodnie to już przeszłość. Wystarczy pociągnąć za suwaki!

  Izolacja termiczna z watoliny

  Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

  Powłoka

  Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny spodni. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

  Główne szwy uszczelnione

  Szczelność wykonanych z wodoodpornego materiału spodni wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tych spodniach są to szwy na pośladkach.

  Wytrzymałość

  Wiemy, jak wiele energii wymaga jazda na nartach. Dlatego też z najwyższą starannością dobieramy wszystkie elementy składające się na nasze produkty, aby zagwarantować ich możliwie największą wytrzymałość.Te spodnie posiadają dodatkowe wzmocnienia na pośladkach, na kolanach i u dołu nogawek.

  Personalizacja

  Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie spodni.

  Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

  Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

  Skład

  Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Klin 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Nie składać spodni, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić je na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie