f2

Okulary narciarskie i snowboardowe F2 100

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Okulary narciarskie wyposażone w specjalne szkła pozwalające uzyskać dobrą widoczność na stoku w pogodne dni. Regulacja umożliwia znakomite trzymanie.

Okulary SG F2 100 S3 są odpowiednie do jazdy na nartach. Ich szkła umożliwiają znakomitą ochronę przed promieniowaniem UV i dobrą widoczność na słońcu. Formowalne zauszniki i regulowane noski.

Kod produktu:

8798658

 • Ochrona przeciwsłoneczna

  100% anty-UV. Brązowe szkła pozwalające widzieć rzeźbę terenu w słońcu.

 • Widoczność

  Szkła z obróbką hydrofobową.

 • Pole widzenia

  Jednolita konstrukcja szkieł: optymalne pole widzenia.

 • Stabilność

  Formowalne zauszniki z możliwością indywidualnej regulacji.

 • Komfort użytkowania

  Miękkie zakończenie i noski.

 • Kompatybilność

  Kompatybilne z kaskiem narciarskim.

 • Regulowany

  Trzystopniowa regulacja nosków umożliwia dopasowanie do każdego kształtu nosa.

 • Solidność

  Wypinane zauszniki zapobiegające złamaniu zawiasów.

Ochrona UV

Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze okulary to okulary 100% anty-UV zgodne z normą ISO 12312.
Okulary o tym kształcie pozwalają na najlepszą ochronę. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

Szkła S3

S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Wybraliśmy brązowe zabarwienie, które pozwala zachować odpowiednią widoczność w miejscach zacienionych i pod koniec dnia, gdy słońce jest mniej ostre. Szkła nie są odporne na zarysowania.

Zaokrąglone szkła

Zaokrąglony kształt pozwala ograniczyć deformację obrazu.
Szkła wykonane są z wtryskiwanego, bardzo odpornego na uderzenia poliwęglanu.

Pole widzenia

Kształt szkieł zapewniający dobre pole widzenia w poziomie i w pionie.

Kompatybilność z kaskami narciarskimi

Odpowiednie do wszystkich kasków narciarskich dostępnych na rynku.

Etui z mikrofibry

Okulary, a w szczególności szkła, należy chronić przed zarysowaniem przed i po zakończeniu użytkowania, używając w tym celu etui z mikrofibry sprzedawanego w dziale narciarskim. Etui to służy również do czyszczenia szkieł. Materiał, z którego jest wykonane, nie powoduje zarysowań.

Kolorowe szkła flash

Kolorowa powłoka na zewnętrznej stronie szkieł (tzw. flash) pozwala zmniejszyć procentową przepuszczalność światła do oka, co oznacza mniejsze oślepienie i większą przejrzystość widzenia przy jasnym świetle.
Uwaga! Szkła nie są odporne na zarysowania.

Regulowane, formowalne zauszniki

Końcówki zauszników są cienkie i formowalne, co oznacza, że można je z łatwością odkształcić ręką w celu dopasowania do wielkości głowy i zwiększenia stabilności ułożenia okularów.

Regulowane noski

Regulowane noski umożliwiają idealne dopasowanie do kształtu nosa.

Wypinane zauszniki

Zauszniki okularów są wypinane, co zapobiega ich złamaniu, jak również złamaniu zawiasów. Wystarczy wpiąć je ponownie, aby przywrócić funkcjonalność produktu.

Porady dotyczące przechowywania

Po zakończeniu użytkowania radzimy schować okulary do etui.

Testy

Wszystkie produkty testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach.

Porady dotyczące konserwacji

Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Należy unikać ręczników i szmatek zawierających silikon oraz papierowych chusteczek, które mogłyby porysować szkła, jak również środków do czyszczenia i dezynfekcji oraz acetonu, ponieważ mogą one uszkodzić szkła i ich powłoki.. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie..

Wgrywanie