Media 0

OWIJKA WIERZCHNIA do padla KOMFORT 3 SZTUKI

19,99 zł 6,66 zł/pce

Kolor:

Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana dla graczy w padla na każdym poziomie zaawansowania potrzebujących wygodnej i przyczepnej owijki wierzchniej.

Owijkę można łatwo zamocować na uchwycie rakiety. Znacząco poprawia komfort gry.

Kod produktu: 967943

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort użytkowania

Poliuretan, z którego jest w 100% wykonana zwiększa komfort gry.

Przyczepność

Materiał i tekstura tej owijki zapewniają bardzo wysoką przyczepność.

Wchłanianie wilgoci

Odpowiednia grubość (6 mm) sprawia, że owijka skutecznie wchłania wilgoć.

Opis produktu

Skąd pochodzi padel?

Padel powstał w Meksyku pod koniec lat 60. Bardzo szybko stał się popularny w Hiszpanii i w Argentynie, a następnie w hiszpańskojęzycznych krajach Ameryki Południowej. Obecnie padel jest drugim najbardziej popularnym sportem w Hiszpanii, po piłce nożnej, ale przed tenisem. Na całym świecie w padla gra 8 milionów osób.

Jakie są reguły gry w padla?

Mecz grany jest w 2 na 2 zawodników (debel). Serwuje się zawsze "z dołu", po przekątnej. Gracz może poprawić nieudany serwis (drugi serwis). W czasie gry, piłka może uderzyć tylko raz o powierzchnię kortu. Piłka może się odbić w polu kortu, zanim się ją przebije na drugą stronę siatki. Piłkę można odbić od ściany kortu (ale nie od siatki) po jej odskoku od kortu. Po odbiciu się od pola kortu, piłka może być odebrana również poza powierzchnią kortu. Punkty liczone są jak w tenisie.

Jak rozpocząć naukę gry w padla?

Uczący się gry w padla powinni grać piłkami dla początkujących. Są bardziej miękkie i wolne, co ułatwia naukę i kontrolę trajektorii. Odpowiednie buty zapobiegają ślizganiu się po korcie do padla, który jest często z syntetycznej murawy z piaskiem.
Warto wziąć lekcje gry, aby zaoszczędzić czas, a przede wszystkim nie powtarzać gestów znanych np. z gry w tenisa lub w squasha.

Skład

Butelka 100% Poliuretan

Testy

Nasze centrum badawcze z siedzibą w Hiszpanii posiada kompetencje w designie i inżynierii. Jego rolą jest poznawanie potrzeb użytkowników i przekazywanie informacji do centrum projektowego we Francji.
Prototypy są testowane na kortach przez użytkowników odpowiadających danemu profilowi gracza. Trwałość produktów jest testowana w laboratorium naszego centrum projektowego.
W ten sposób zatwierdzamy produkty i jesteśmy pewni ich jakości.

Opinie

Wgrywanie