Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Ecodesign

Pachołki do sportów zespołowych 15cm x 6 sztuk Kipsta Essential

29,99 zł 5 zł/pce

Kolor:

Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Pachołki w kształcie strzałki, ułatwiające przeprowadzenie skutecznego treningu piłkarskiego (w klubie lub indywidualnie).

Bardziej urozmaicone treningi! Te wytrzymałe i stabilne pachołki w kształcie strzałki intuicyjnie wskazują piłkarzom kierunek ćwiczeń.

Kod produktu: 8496475

Podobne produkty

Zalety produktu

Solidność

Elastyczny komponent pachołków jest odporny na deptanie.

Stabilność

Nacięcia w podstawie: dobra przyczepność na naturalnej i sztucznej nawierzchni.

Łatwa nauka

Pachołki w kształcie strzałki wskazują kierunek ruchu.

Widoczność

Dzięki odblaskowym kolorom, pachołki są widoczne na odległość do 50 metrów.

Łatwe użytkowanie

Więcej czasu i miejsca: pachołki można łatwo włożyć jeden na drugi.

Ecodesign

Optymalizacja zużycia materiałów:redukcja o 14% emisji C02

Zdjęcia

Pachołki do sportów zespołowych 15cm x 6 sztuk Kipsta Essential
Pachołki do sportów zespołowych 15cm x 6 sztuk Kipsta Essential
Pachołki do sportów zespołowych 15cm x 6 sztuk Kipsta Essential

Opis produktu

Przedstawiamy Ci gamę Essential oraz uwagi nt. pachołków treningowych.

Podczas obserwacji treningów piłkarskich i licznych rozmów z trenerami, poznaliśmy różne trudności i potrzeby sportowców: wyznaczanie pola, unikanie przeszkód... W ten sposób stworzyliśmy gamę produktów Essential: są to sprytne i dostępne produkty, które spełniają swoje podstawowe funkcje (wyznaczanie, ćwiczenie celności...), oferując jednocześnie piłkarzom przyjemne i skuteczne treningi. Te 15 cm pachołki są pierwszym produktem w naszej nowej gamie. Poznaj wszystkie produkty

Oto historia powstania gamy Essential

„Postanowiliśmy zmodyfikować design pachołków 15 cm, aby bardziej zachęcały do ćwiczeń i oferowały więcej praktycznych zastosowań. Chcieliśmy, aby kształt pachołków wskazywał kierunek: połączenie matowego i błyszczącego komponentu nadaje pachołkom kształt strzałki. Ten typowy wzór gamy Essential pozwala na wykorzystanie wskazania kierunku podczas ćwiczeń. Oprócz tego, istotnym elementem naszych akcesoriów jest ich widoczność i bezpieczeństwo.”

Styl i rozmiar oferujące intuicyjny trening

„Zależnie od kategorii wiekowej, pachołki służą do wyznaczania pola, rozgraniczania lub do uników. David, trener i kierownik testów Kipsty:
„Zależnie od kategorii wiekowej, pachołki 15 cm mogą służyć jako przeszkoda do ominięcia lub do wykonywania slalomu. Podczas treningu dla dorosłych, można nimi wyznaczyć boisko. Mają intuicyjny kształt: oznacza to mniej czasu na tłumaczenie ćwiczenia. W dodatku, dzieci lubią ustawiać pachołki w odpowiednim kierunku i uczą się przy tym samodzielności."

Sprawdzona na boisku niezawodność i wytrzymałość

Niezwykły styl i intuicyjny design! Przede wszystkim chcieliśmy, aby te pachołki służyły piłkarzom na treningach tak długo, jak to możliwe. Aby sprawdzić ich wytrzymałość, testowaliśmy je na boiskach naszej piłkarskiej siedziby Kipstadium wśród różnych kategorii wiekowych oraz w znanym klubie piłkarskim w Lens. Wymagające testy w prawdziwych warunkach gry potwierdziły, że kształt tych pachołków nie tylko jest oryginalny i użyteczny, ale spełnia też wszystkie wymogi wytrzymałości.

Odpowiedzialny projekt

Ponieważ dbałość o ekologię jest podstawą naszych projektów, zmniejszenie oddziaływania na środowisko było poważnym wyzwaniem podczas opracowywania pachołków treningowych. Zespół projektowy szczegółowo zbadał objętość używanych materiałów, aby je zoptymalizować i uzyskać najlepszy stosunek między ilością wykorzystanego materiału a wytrzymałością. Dzięki wyeliminowaniu opakowania, ogół naszych działań pozwolił zmniejszyć o 14% emisję CO2 przez nasz produkt.

Stabilne na naturalnej i na sztucznej nawierzchni.

Aby zagwarantować stabilność pachołków na naturalnej lub sztucznej nawierzchni, nasz zespół projektantów znalazł ciekawe rozwiązanie: w podstawie pachołków wykonano małe nacięcia, które działają jak grzebień. Część ziemi wchodzi pomiędzy "zęby" zwiększając tym samym przyczepność pachołka do podłoża przy ruchu bocznym. To proste i wydajne rozwiązanie!

Skład i konserwacja

Skład

Konstrukcja 100% Polietylen o niskiej gęstości (LDPE)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w osłoniętym miejscu, chronić przed niepogodą.

Opinie

Wgrywanie