Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

Panel słoneczny trekkingowy USB Forclaz SLR900 - 15W

199,99 zł

Otrzymaj +199 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczony do ładowania aparatów USB za pomocą promieni słonecznych podczas wypraw trekkingowych po górach. Lekki, kompaktowy, łatwy w transporcie.

Wytwarzaj własną energię podczas wypraw trekkingowych, uprawiania sportów lub na biwaku. (Nie zalecamy ładowania smartfonów przy niestałej ekspozycji na promienie słoneczne).

Kod produktu: 8581513

Zalety produktu

  • Moc

    Panel słoneczny 15W pod 5V.

  • Wszechstronność

    2 porty USB - Etui - 2 karabińczyki.

  • Waga

    400 g

Panel słoneczny trekkingowy USB Forclaz SLR900 - 15W

Opis produktu

Wymiary

Po złożeniu: 29 x 18 x 3,1 cm
Po rozłożeniu: 53 x 29 x 1.3 cm

TECHNOLOGIA SŁONECZNA

Komórki SUN POWER o wydajności 19%.

Łączność

2 porty USB (standard + USB 2.0) kompatybilne z większością kabli USB typu A. Moc zmienna w zależności od nasłonecznienia, nie zalecamy ładowania smartfonów, gdy panel jest zamocowany na plecaku i jego nasłonecznienie nie jest stałe (smartfony posiadają zabezpieczenie, które nie pozwala na ich ładowanie, gdy moc jest niestabilna).
W takim przypadku lepiej używać ładowarki zewnętrznej jako buforu pomiędzy telefonem a ładowarką słoneczną.

Skład

Część główna 50% Krzem, 30% Silikon, 10% Etylen-octan winylu (EVA), 10% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny 100% Polyurethane - Textile fiber Pianka 100% Poliuretan Obwód elektryczny 100% PCBA Casing 95% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS), 5% Stainless Steel

Porady dotyczące przechowywania

W przypadku niepogody, dobrze wysuszyć panel przed schowaniem. Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródła ciepła, aby nie uszkodzić produktu.

Ograniczenia

Produkt powinien być używany w przewiewnym miejscu.

Testy

W firmie DECATHLON, produkty testowane są przez grupę użytkowników, w warunkach użytkowania dla jakich zostały stworzone. Te testy są organizowane i objęte nadzorem przez zespół inżynierów powołany do tej misji. Testy te umożliwiają szefom produktów, inżynierom i całemu zespołowi rozwijanie i tworzenie technicznych produktów, które zapewnią satysfakcję naszym użytkownikom.

Zatwierdzony przez

Zatwierdzony przez testerów zewnętrznych i nasz zespół podczas wypraw trekkingowych po Azji i Europie. Korzystanie z telefonu komórkowego bezpośrednio podłączonego do panelu nie jest zalecane (może to uszkodzić telefon oraz wstrzymać ładowanie). Lepiej używać ładowarki zewnętrznej jako buforu pomiędzy telefonem a ładowarką słoneczną.

Opinie

Wgrywanie