Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
inesis

Piłka do golfa Distance 100 X12

4,8 (22)

39,99 zł 3,33 zł/pce

Kolor:

Biały
Otrzymaj +39 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Piłka zaprojektowana z myślą o początkujących (indeks > 30) graczach w golfa.

Nowa piłka Distance 100 ma mniejszy wpływ na środowisko.

Kod produktu: 8334028

 • Dystans

  Spełnia określone zasadami gry w golfa normy maksymalnej długości lotu.

 • Miękkość

  Piłka o twardym kontakcie.

 • Kontrola trajektorii

  Umiarkowana przyczepność na greenie.

 • Trwałość

  Powłoka z surlynu charakteryzuje się dobrą wytrzymałością.

 • Ecodesign

  Piłka nie została pomalowana = mniejszy wpływ na środowisko.

Mniejszy wpływ na środowisko

Na początku przygody z golfem gubi się dużo piłek. Każda zgubiona piłka to negatywny skutek dla środowiska. W modelu Distance 100 w roku 2021 postanowiliśmy rozwiązać ten problem. Doszliśmy do wniosku, że zamiast poprawiać jej właściwości lub obniżać cenę najlepiej będzie zmniejszyć wpływ piłki na środowisko naturalne.

Nic się nie marnuje!

Odpady materiałów z produkcji zostały ponownie użyte do wytworzenia nowych piłek. Nasze badania wykazały, że można użyć do produkcji rdzenia aż do 22% przetworzonych powtórnie materiałów, do 33% w wypadku powłoki żółtej i 50% białej bez szkody dla parametrów piłki.

Mniej znaczy więcej

Wszystkie piłki, zarówno matowe, jak i błyszczące, są lakierowane. Lakierowane piłki są ładne i trwałe, ale niezbyt ekologiczne. W wypadku piłek Distance 100 zrezygnowaliśmy więc z lakieru. Nie wpływa to w najmniejszym stopniu na osiągi piłki. Zapytaliśmy początkujących golfistów, czy im to nie przeszkadza. W większości byli zdania, że nie, oraz że matowy wygląd jest przyjemny i jeśli ma to pomóc naszej planecie, to należy tak zrobić. A więc zrobiliśmy!

Zrównoważony rozwój

Zmiany wprowadzone w procesie produkcji piłki Distance 100 pozwalają zaoszczędzić 125 ton CO2 rocznie. Odpowiada to 125 przelotom na trasie Paryż - Nowy Jork w obie strony.

Celuj dokładnie

Na wszystkich piłkach Inesis 2021 z gamy znajduje się nowo zaprojektowana linia ułatwiająca celowanie. Zapewnia większą skuteczność, a jednocześnie nie przeszkadza, jeśli się z niej nie korzysta. W połączeniu z nowymi putterami Inesis daje to niesamowite efekty!

Opis techniczny

Konstrukcja: dwuczęściowa. Powłoka zewnętrzna: surlyn (jonomer)
rdzeń: kauczuk.
Kompresja: 95
Liczba dimpli: 440

Dlaczego nasze piłki kosztują mniej?

Nie chcemy, by gracz płacił za coś, co nie wnosi nic do jego gry. Dlatego też do minimum ograniczamy liczbę pośredników przy produkcji i dystrybucji piłek.
Nie sponsorujemy turniejów, profesjonalnych graczy ani nie wydajemy pieniędzy na kosztowne kampanie reklamowe.
Oferujemy piłki w cenie jak najkorzystniejszej dla gracza.

Konserwacja

Piłkę należy czyścić możliwie jak najczęściej i w miarę możliwości przed każdym uderzeniem, zarówno na tee, jak i na greenie. Sprawdzaj często stan piłki, ponieważ ma on wpływ na lot i precyzję uderzenia.

Czy piłki Distance 100 można używać na zawodach?

Tak, piłki Distance 100 można używać na zawodach amatorskich. Homologacja R&A wymagana jest tylko na profesjonalnych turniejach. W celu zmniejszenia wpływu na środowisko do produkcji piłki używamy tych materiałów odpadowych, które są aktualnie dostępne. Dlatego też skład materiałowy poszczególnych piłek różni się, co stanowi przeszkodę w homologacji. Poszczególne egzemplarze piłki spełniają jednak wszystkie kryteria homologacji R&A (długość lotu, rozmiar, waga).

Skład

Część główna 100% Kauczuk butadienowy (BR) Powłoka 100% Surlyn

Testy

Aby zapewnić najwyższą jakość techniczną naszych piłek, poddajemy je następującym testom:
NA KONTROLĘ ODLEGŁOŚCI, MIĘKKOŚĆ UDERZENIA, PODATNOŚĆ NA ROTACJĘ I TRWAŁOŚĆ POWŁOKI ZEWNĘTRZNEJ.
Testy te są przeprowadzane przez ekspertów, a także w laboratorium przy użyciu robotów.

Zatwierdzony przez

Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o produkcie. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszej oferty i podzielisz się swoimi uwagami.

Wgrywanie