Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8

Piłka do piłki ręcznej H500 WAX FREE dla dzieci rozmiar 1

119,99 zł

Kolor:

Niebieski turkusowy / Szary marmur

Rozmiar: 1

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana dla młodych, średnio zaawansowanych piłkarzy i piłkarek ręcznych, na treningi 2-3 razy w tygodniu. Gra się nią bez żywicy.

Piłka WAX FREE to idealny towarzysz dla Twojego dziecka do zabawy w szkole lub w klubie. Nowa technologia gripu bez żywicy zapewnia lepszy chwyt piłki!

Kod produktu: 8587602

Podobne produkty

Zalety produktu

Trakcja

2 lata badań, 8 przetestowanych laboratoryjnie komponentów i testerzy - eksperci

Odporny na uderzenia

W laboratorium, piłka wytrzymuje 1500 odbić o stalową płytę.

Stabilność

Techniczną dętkę otaczają warstwy pianki i wzmocnienia.

Opis produktu

WAX FREE i projekt

Jesteśmy dumni mogąc zaproponować Ci tę innowacyjną piłkę. Umożliwia ona grę w piłkę ręczną bez stosowania żywicy. Nasi inżynierowie opracowali wewnętrzną strukturę piłki tak, aby oferowała jeszcze lepszy chwyt. Gdy bierzesz ją do ręki, na perforowanej skorupie piłki czujesz delikatne wgłębienia. Lepszy chwyt piłki pomaga wykonywać skuteczne zagrania i nadawać rotacje.

Dlaczego zaprojektowaliśmy tę piłkę?

Nasz zespół pasjonatów piłki ręcznej miał ważny cel projektując tę piłkę: umożliwić grę bez stosowania żywicy. Dlaczego? Ponieważ niektóre hale sportowe zabraniają uprawiania piłki ręcznej ze względu na ślady pozostawione przez żywicę! Innowacja ta oparta jest na nowym składzie powłoki zewnętrznej piłki. Gwarantuje taką samą jakość chwytu i przyczepność, jak w przypadku gry z żywicą. Ta piłka nie przyciąga brudu!

Piłka testowana w laboratorium!

Powłoka tej piłki ma wgłębienia podobne jak w piłeczce golfowej, ale charakteryzuje się jednocześnie dobrą wytrzymałością. Dowód? Ta piłka z powodzeniem przeszła nasze laboratoryjne testy wytrzymałości. Po 1500 uderzeniach z prędkością 50 km/h o stalową płytę, nie odnotowaliśmy praktycznie żadnych śladów zużycia. Nasi inżynierowie zaprojektowali tę piłkę w technice hybrydowej: jest zszywana, ale szwy umieszczone są wewnątrz, aby zmniejszyć zużycie i zapewnić większą wytrzymałość podczas gry.

Ta piłka została sprawdzona na boiskach!

Ta piłka została zaprojektowana nie tylko przez pasjonatów naszej marki, ale również, ramię w ramię, z 25 przyszłymi zawodowymi piłkarzami ręcznymi, grającymi w Pôle Espoirs z Lyonu. Współpracujący z nami zawodnicy mają bardzo wysokie wymagania i tego właśnie od nich oczekujemy tworząc nowe, wspólne projekty! Jaki jest wynik? Mimo przyzwyczajenia do gry z żywicą, 83% piłkarzy stwierdziło, że piłka WAX FREE spełnia wszystkie wymagania tej dyscypliny.

Ciesz się grą piłką, która jest zawsze dobrze napompowana!

Nasz zespół inżynierów zaprojektował tę piłkę z dętką wykonaną w szczególny sposób. Znakomicie utrzymuje ona ciśnienie. Ponieważ nie traci szybko powietrza, Dzięki temu rzadziej trzeba ją pompować.

Jaki rozmiar piłki wybrać w zależności od wieku gracza?

Rozmiar 0: powyżej 3 lat
Rozmiar 1: Dziewczynki od 8 do 14 lat i chłopcy od 8 do 12 lat
Rozmiar 2: Kobiety / dziewczynki powyżej 14 lat; chłopcy od 12 do 16 lat
Rozmiar 3: Mężczyźni powyżej 16 lat

Skład i konserwacja

Skład

Pianka 100% Zewnętrzna powłoka 70% Poliuretan, 30% Poliester Dętka 60% Kauczuk naturalny (NR), 40% Kauczuk butadienowo-styrenowy

Ograniczenia

Jest to piłka przeznaczona wyłącznie do gry na hali!

Testy

Ta piłka została przetestowana w laboratorium, ale także podczas testów na boisku z 25 przyszłymi zawodowymi piłkarzami grającymi w Pôle Espoirs z Lyonu.

Opinie

Wgrywanie