kipsta

Plecak sportowy 25L Kipsta Urban

Kod produktu: 8649385

5,0 (7)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Atramentowy / Czarny
Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowany dla sportowców do przemieszczania się po mieście. Wyściełane szelki dla większego komfortu.

Potrzebujesz sprytnego plecaka? Zaprojektowany przez nas plecak URBAN ma przegrody na strój sportowy i na przedmioty codziennego użytku, jak np. laptop.

 • Pojemność

  Regulowana pojemność od 25 do 28 l. Rozmiar kabinowy. Wymiary: 48 x 31 x 18 cm.

 • Wiele przegródek

  8 kieszeni, w tym 3 główne.

 • Trwałość

  Materiały odporne na obciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Wyściełane szelki i tył dla większego komfortu.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Regulowane szelki pozwalają dopasować plecak do budowy ciała.

 • Hydrofobowość

  Hydrofobowy materiał chroni zawartość w niepogodę.

Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban

Projekt

Nasi projektanci stworzyli plecak URBAN, aby odpowiedzieć na problemy sportowców przemieszczających się po mieście (środki transportu miejskiego, rower, autobus, metro...). Jest to pomysłowy plecak z wieloma przegrodami, w tym jedną osobną na drobne rzeczy osobiste. Nowoczesny styl, wygoda, regulowane szelki.

Praktyczne kieszenie

Ma 8 kieszeni, dzięki którym oddzielisz rzeczy sportowe, buty, a także rzeczy osobiste czy biurowe: kieszeń na buty (poniżej rozmiaru 45), kieszeń na odzież, kieszeń na akcesoria, kieszeń na ręcznik, kieszeń na komputer, kieszeń na rzeczy osobiste oraz dwie kieszonki na butelkę

Sprytne rozwiązania

Plecak ma sprytnie zamaskowane kieszenie, aby lepiej zabezpieczyć Twoje rzeczy osobiste, np. podczas podróży środkami transportu miejskiego.

Bagaż kabinowy

Ten bagaż został zaprojektowany zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można go wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Testy laboratoryjne

Ten plecak został poddany licznym testom na: hydrofobowość, odporność na obciążenie, przetarcia i zmianę koloru. Testy produktów są wykonywane przez cały okres ich tworzenia przez różne laboratoria. Sprawdzamy dzięki nim przestrzeganie naszych wymagań jakościowych.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych URBAN?

Nie wszyscy dojeżdżamy do samej szatni samochodem, a ubrania sportowe i codzienne musimy zwykle zmieścić w jednym bagażu. Dlatego nasz zespół zaprojektował gamę URBAN, która dostosowuje się do intermodalnych środków transportu, niezależnie od rodzaju podróży lub tego, czy przemieszczamy się blisko czy daleko. W naszej kolekcji mamy torby noszone na różny sposób, aby dostosować się do potrzeb sportowców i podróżników, okazjonalnie lub na co dzień.

Wymiary i waga

Wymiary: 48 x 31 x 18 cm.
Plecak waży 760 gramów.
Kieszeń przeznaczona na laptopa lub dokumenty mierzy 37,5 x 30 cm.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka główna 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie