Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12

Plecak sportowy 25L Kipsta Urban

139,99 zł

Kolor:

Atramentowy / Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Zaprojektowany dla sportowców do przemieszczania się po mieście. Wyściełane szelki dla większego komfortu.

Potrzebujesz sprytnego plecaka? Zaprojektowany przez nas plecak URBAN ma przegrody na strój sportowy i na przedmioty codziennego użytku, jak np. laptop.

Kod produktu: 8649385

Podobne produkty

Zalety produktu

Pojemność

Regulowana pojemność od 25 L do 28 L. Rozmiar kabinowy. Wymiary: 48 x 31 x 18 cm

Przegrody

8 kieszeni, w tym 3 główne.

Wytrzymałość

Materiał wytrzymały na przetarcie podczas codziennego użytkowania.

Komfort noszenia

Wyściełane szelki i tył dla większego komfortu.

Dopasowanie

Regulowane szelki pozwalają dopasować plecak do budowy ciała.

Hydrofobowość

Hydrofobowy materiał chroni zawartość w niepogodę.

Zdjęcia

Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban
Plecak sportowy 25L Kipsta Urban

Opis produktu

Projekt

Nasi projektanci stworzyli plecak URBAN, aby odpowiedzieć na problemy sportowców przemieszczających się po mieście (środki transportu miejskiego, rower, autobus, metro...). Jest to pomysłowy plecak z wieloma przegrodami, w tym jedną osobną na drobne rzeczy osobiste. Nowoczesny styl, wygoda, regulowane szelki.

Praktyczne kieszenie

Ma 8 kieszeni, dzięki którym oddzielisz rzeczy sportowe, buty, a także rzeczy osobiste czy biurowe: kieszeń na buty, kieszeń na odzież, kieszeń na akcesoria, kieszeń na ręcznik, kieszeń na laptopa, kieszeń na rzeczy osobiste i dwie kieszenie na butelkę.

Sprytne rozwiązania

Plecak ma sprytnie zamaskowane kieszenie, aby lepiej zabezpieczyć Twoje rzeczy osobiste, np. podczas podróży środkami transportu miejskiego.

Bagaż kabinowy.

Ta torba została opracowana zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można ją wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Testy laboratoryjne

Ten plecak został poddany licznym testom na: hydrofobowość, odporność na obciążenie, przetarcia i zmianę koloru. Testy produktów są wykonywane przez cały okres ich tworzenia przez różne laboratoria. Sprawdzamy dzięki nim przestrzeganie naszych wymagań jakościowych.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych URBAN?

Nie wszyscy dojeżdżamy do samej szatni samochodem, a ubrania sportowe i codzienne musimy zwykle zmieścić w jednym bagażu. Dlatego nasz zespół zaprojektował gamę URBAN, która dostosowuje się do intermodalnych środków transportu, niezależnie od rodzaju podróży lub tego, czy przemieszczamy się blisko czy daleko. W naszej kolekcji mamy torby noszone na różny sposób, aby dostosować się do potrzeb sportowców i podróżników, okazjonalnie lub na co dzień.

Wymiary i waga

Wymiary: 48 x 31 x 18 cm
Plecak waży 760 gramów
Kieszeń przeznaczona na laptopa lub dokumenty mierzy 37,5 x 30 cm

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 60% Poliester, 40% Poliuretan Podszewka główna 80% Poliuretan, 20% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz wykonujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
Komórka Certyfikująca Kipsty to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów badań praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji produktu | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie