kipsta

Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L

Kod produktu: 8605502

119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny / Szary węgiel
Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ten plecak jest przeznaczony do przenoszenia rzeczy sportowych na trening oraz do codziennego użytku. Ma ponadczasowy styl.

Potrzebujesz praktycznego plecaka, który dopasuje się do Twojego stylu? Ten plecak posiada pomysłowe kieszenie, z których jedną można odpiąć, aby zmienić kolor plecaka.

 • Pojemność

  Wymiary 46 x 32 x 20 cm | Pojemność 25 l | Rozmiar do kabiny samolotowej

 • Modularność

  Wyjmowana i dwustronna kieszonka. Zmień styl!

 • Wiele przegródek

  7 kieszeni | kieszeń główna - kieszeń na buty - kieszeń na komputer - kieszeń na butelkę - kieszeń na akcesoria

 • Trwałość

  Materiały odporne na obciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Regulowane szelki i wyściełany tył.Pasek piersiowy.

Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L
Plecak sportowy Kipsta Academic 25 L

Styl dyskretny czy wyrazisty? Dlaczego dwustronna kieszeń?

Klasyczny i ponadczasowy styl. Dodaliśmy zdejmowaną i dwustronną kieszeń z przodu, aby umożliwić zmianę stylu plecaka: bardziej dyskretny lub wyrazisty. Wybór należy do Ciebie! Chcieliśmy sprawić, aby ten plecak Ci się nie znudził, bo częstym powodem zmiany plecaka jest estetyka.

Komfort systemu nośnego

Ponieważ poruszanie się pieszo lub na dwóch kółkach wymaga wygodnego plecaka, zdecydowaliśmy się na zakrzywione szelki, które umożliwiają lepsze dopasowanie do męskiej i żeńskiej budowy ciała.Pasek na klatce piersiowej zwiększa stabilność plecaka z tyłu. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, szczególnie przy poruszaniu się na dwóch kółkach.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ACADEMIC?

Gamę produktów ACADEMIC stworzyliśmy, aby odpowiedzieć na potrzeby graczy potrzebujących praktycznej torby do wygodnego przenoszenia rzeczy sportowych. Chcieliśmy również ułatwić życie sportowcom przebierającym się czasami w wilgotnej lub brudnej szatni, proponując torby z dnem, które nie wchłania szybko wody i które można łatwiej wyczyścić.

Projekt

Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od pozostałych rzeczy? Dlatego plecak sportowy ACADEMIC posiada oddzielną kieszeń na buty, dzięki czemu zawartość głównej kieszeni jest chroniona przed zabrudzeniem. W środku znajduje się również separator na komputer. Ten model ma dodatkowo boczne kieszenie, do których można włożyć butelkę wody, aby mieć ją w zasięgu ręki.

Praktyczne kieszenie

Ten plecak pozwala oddzielić wyposażenie sportowe od rzeczy potrzebnych na co dzień. Posiada 7 praktycznych kieszeni, w tym główną kieszeń na odzież, kieszeń na buty (poniżej rozmiaru 43), dwie kieszenie na butelkę, kieszeń na dokumenty lub komputer, kieszeń na rzeczy osobiste, np. telefon oraz kieszonkę na różne drobiazgi.

Bagaż kabinowy

Ten bagaż został zaprojektowany zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można go wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Wymiary i waga

Wymiary: 46 x 32 x 20 cm.

Plecak waży 748 gramów.

Ecodesign - 54% kolorów tekstyliów uzyskuje się poprzez barwienie przędzy u źródła

Farbowanie tekstyliów wymaga dużej ilości wody, środków chemicznych i energii. Aby ograniczyć niekorzystny wpływ farbowania, stosujemy technikę „Dope Dyed”, która polega na integracji kolorowych pigmentów w postaci proszku już na etapie produkcji włókien (nie moczymy więc materiału w kąpielach barwiących, co jest standardową metodą). Ta technika barwienia zmniejsza zużycie wody i ogranicza odprowadzanie ścieków farbiarskich.

ZRÓWNOWAŻONY projekt

W DECATHLON projektujemy produkty TRWAŁE. Dlatego "torturowaliśmy" tę torbę i jej elementy, aby zapewnić jej odpowiednią trwałość podczas użytkowania. Nasze badanie pozwoliło nam sklasyfikować wytrzymałość naszych toreb.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan Pianka 100% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie