Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Media 15
Ecodesign

Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów

599,99 zł

120,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Kolor:

Granitowy

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla pasjonatów trekkingu. Solidny plecak o pojemności 50 l (+ komin 10 l) dla mężczyzn na kilkudniowe wędrówki po górach.

Wytrzymały i wygodny. Na długie wyprawy trekkingowe typu ekspedycje kilkutygodniowe. Koncept Symbium: najwygodniejszy z gamy Forclaz.

Kod produktu: 8676376

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

Tył i szelki regulowane.

Przegrody

Dostęp z przodu. 10 kieszeni.

Wszechstronność

2 uchwyty na bidon, uchwyt na kijki, pokrowiec przeciwdeszczowy, paski na namiot

Wytrzymałość

Tkanina główna poliester 600 den, dno plecaka z poliamidu.

Wentylacja

Tył z drążkami z aluminium ogranicza nacisk i pozwala plecom oddychać.

Łatwe nawadnianie

Wewnątrz miejsce na bukłak (brak w zestawie).

Waga

2,4 kg. Waga pustego plecaka to waga naszej referencyjnej próbki produktu.

Ecodesign

Barwimy nić za pomocą kolorowych granulek, nie stosujemy kąpieli farbiarskiej.

Zdjęcia

Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów
Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów
Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów
Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów
Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów
Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 50+10 litrów

Opis produktu

Wymiary

Wysokość: 69 cmSzerokość: 43 cmGłębokość: 35 cm.

Koncept Symbium

Wygoda plecaka związana jest z jego dobrym wyważeniem podczas marszu. Koncept Symbium to przegubowy pas, dzięki któremu plecak dostosowuje się do ruchów wędrowca i stabilnie trzyma się pleców.Dzięki systemowi Symbium koniec z męczącym przechylaniem się plecaka.

Pojemność

Pojemność regulowana: 50 l + 10 l dzięki klapie o regulowanej wysokości. Pojemność każdego plecaka mierzymy według standardowej metody: do wypełnienia komory głównej, jak również każdej z kieszeni, używamy małych piłeczek. Następnie wsypujemy piłeczki do pojemnika z podziałką, która wskazuje pojemność plecaka w litrach z kilkuprocentową możliwością odchylenia.

Metoda barwienia

Barwienie tkanin wymaga zużycia dużej ilości wody oraz produkuje dużo ścieków. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, wybraliśmy barwienie w masie (dope dyed), wprowadzając pigmenty koloru już podczas produkcji włókna. Proces ten umożliwia ograniczenie emisji CO2 o 20% w porównaniu z tradycyjną metodą barwienia.

Jak dopasować plecak?

Na dno plecaka włóż śpiwór. Ciężkie rzeczy (namiot, kuchenkę, żywność) umieść blisko pleców. Wokół spakuj ubrania. Podłoga lub namiot mogą zostać umieszczone pod klapą lub pod plecakiem. Kurtka nieprzemakalna i polar powinny być pod ręką. Mniejsze przedmioty używane w ciągu dnia (krem do opalania, mapa, okulary itp.) powkładaj do kieszeni. Bukłak umieszcza się zazwyczaj w specjalnej przegrodzie na plecach.

Dlaczego nasze pokrowce przeciwdeszczowe są koloru szarego?

Szary kolor jest neutralny i nie zawiera barwników. Użyliśmy materiału barwionego dwutonowo: barwione co drugie włókno. Włókno jest również barwione w masie (wprowadzenie pigmentów koloru już podczas produkcji włókna).Dzięki temu ograniczamy nasz wpływ na środowisko.

Akcesoria dodatkowe

Do plecaka pasuje pokrowiec do przychowywania 1/2 2x7 l. Poznaj nasze akcesoria do przechowywania, klamry zamienne i paski do mocowania. https://www.decathlon.pl/browse/c0-sporty/c1-turystyka-trekking/c3-pokrowce-i-akcesoria-do-plecakow/_/N-36w4zj

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Klin 100% Poliamid Pas 100% Polipropylen (PP) Pokrowiec na torbę 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w czystym i suchym miejscu z dala od światła.

Ograniczenia

Nie prać w pralce.

Testy

Wszystkie nasze plecaki są testowane przez reprezentatywną grupę użytkowników, dla których dane produkty zostały zaprojektowane. Testy odbywają się w warunkach podobnych do warunków użytkowania produktu. Nasze "Missions Tests" są oparte na współpracy szefa produktu z osobami niezwiązanymi z Decathlon i mają na celu testowanie, doskonalenie i zatwierdzanie produktów.Plecak został zatwierdzony podczas 5 tygodniowego wędrowania po Wyspach Kanaryjskich, Pirenejach i w masywie Mont-Blanc.

Zatwierdzony przez

Obsługa działu turystyki sklepów DECATHLON: w Anglii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Holandii i w Indiach brała udział w tworzeniu tego produktu podczas całego procesu koncepcyjnego.Odkryj trekking, wynajmij sprzęt, poznaj nasze produkty i porady na https://www.forclaz.co.uk/

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie