Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Ecodesign

Plecak trekkingowy męski Forclaz MT 900 Symbium 70+10 litrów

649,99 zł

130,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Kolor:

Szary węgiel

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla pasjonatów trekkingu. Solidny plecak o pojemności 70 l (+10 l komin) dla mężczyzn na kilkudniowe wędrówki po górach.

Wytrzymały i wygodny. Na długie wyprawy trekkingowe typu ekspedycje kilkutygodniowe. Koncept Symbium: najwygodniejszy z gamy!

Kod produktu: 8676379

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

Tył i szelki regulowane.

Przegrody

Dostęp z przodu. 10 kieszeni + bukłak.

Wszechstronność

Uchwyty na bidon. Uchwyt na kijki. Pokrowiec przeciwdeszczowy.Uchwyt na namiot.

Wytrzymałość

Wytrzymały poliester 300 den. Dno plecaka wzmocnione poliamidem.

Wentylacja

Tył ze stelażem z aluminium ogranicza nacisk i pozwala plecom oddychać.

Łatwe nawadnianie

Wewnątrz miejsce na bukłak (brak w zestawie).

Waga

2,7 kg. Waga pustego plecaka to waga naszej referencyjnej próbki produktu.

Ecodesign

Barwimy nić za pomocą kolorowych granulek, nie stosujemy kąpieli farbiarskiej.

Opis produktu

Wymiary

Wysokość: 77 cm
Szerokość: 48 cm
Głębokość: 38 cm.

Koncept Symbium

Wygoda plecaka związana jest z jego dobrym wyważeniem podczas marszu. Koncept Symbium to przegubowy pas, dzięki któremu plecak dostosowuje się do ruchów wędrowca i stabilnie trzyma się pleców.Dzięki systemowi Symbium koniec z męczącym przechylaniem się plecaka.

Pojemność

Pojemność regulowana: 70 l + 10 l dzięki klapie o regulowanej wysokości.
Pojemność każdego plecaka mierzymy według standardowej metody: do wypełnienia komory głównej, jak również każdej z kieszeni, używamy małych piłeczek. Następnie wsypujemy piłeczki do pojemnika z podziałką, która wskazuje pojemność plecaka w litrach z kilkuprocentową możliwością odchylenia.

Metoda barwienia

Barwienie tkanin wymaga zużycia dużej ilości wody oraz produkuje dużo ścieków. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, wybraliśmy barwienie w masie (dope dye), wprowadzając pigmenty koloru już podczas produkcji włókna. Proces ten umożliwia ograniczenie emisji CO2 o 30% w porównaniu z tradycyjną metodą barwienia.

Jak dopasować plecak?

Na dno plecaka włóż śpiwór. Ciężkie rzeczy (namiot, kuchenkę, żywność) umieść blisko pleców. Wokół spakuj ubrania. Podłoga lub namiot mogą zostać umieszczone pod klapą lub pod plecakiem (należy dodać paski), jeśli nie zmieściły się w środku. Kurtka wodoodporna i polar powinny być pod ręką. Mniejsze przedmioty używane w ciągu dnia (krem do opalania, mapa, okulary itp.) powkładaj do kieszeni. Bukłak umieszcza się zazwyczaj w specjalnej przegrodzie na plecach.

Dlaczego nasze pokrowce przeciwdeszczowe są koloru szarego?

Szary kolor jest neutralny i nie zawiera barwników. Ponadto użyliśmy materiału barwionego dwutonowo: barwione co drugie włókno. Włókno jest również barwione w masie (wprowadzenie pigmentów koloru już podczas produkcji włókna).
To właśnie poprzez takie drobne akcje Forclaz stara się zmniejszyć wpływ swoich produktów na środowisko.

Akcesoria dodatkowe

Pasuje do pokrowca w kształcie półksiężyca 2x15 l Aby trekking przebiegł w jak najlepszych warunkach, należy zadbać o dobre wyposażenie. W uzupełnieniu sprzętu i spakowaniu plecaka pomoże Ci strona https://www.decathlon.pl/browse/c0-sporty/c1-turystyka-trekking/c2-plecaki-turystyczne-i-trekkingowe/_/N-1pxbhjh

Skład

Butelka 100% Poliester Ustnik 100% Poliester Wyściółka stanika - materiał zewnętrzny 100% Poliamid Dźwignia hamulca 100% Polipropylen (PP) Płytka drukowana 100% Poliester Warstwa zewnętrzna 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w czystym i suchym miejscu z dala od światła.

Ograniczenia

Nie prać w pralce.

Testy

Wszystkie nasze plecaki są testowane przez reprezentatywną grupę użytkowników, dla których dane produkty zostały zaprojektowane. Testy odbywają się w warunkach podobnych do warunków użytkowania produktu. Nasze "Missions Tests" są oparte na współpracy szefa produktu z osobami niezwiązanymi z Decathlon i mają na celu testowanie, doskonalenie i zatwierdzanie produktów.Plecak został zatwierdzony podczas 5 tygodniowego wędrowania po Wyspach Kanaryjskich, Pirenejach i w masywie Mont-Blanc.

Zatwierdzony przez

Obsługa działu turystyki sklepów DECATHLON: w Anglii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Holandii i w Indiach brała udział w tworzeniu tego produktu podczas całego procesu koncepcyjnego.
Dołącz do nas na platformie https://cocreation.decathlon.fr/en Poznaj trekking, wypożycz sprzęt, poznaj nasze produkty i porady na https://www.forclaz.co.uk/.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wideo

Opinie

Wgrywanie