Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Poduszka równoważna Nyamba Balance soft disc

89,99 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Poduszka równoważna zaprojektowana przez nasz zespół z myślą o ćwiczeniu równowagi, o poprawianiu propriocepcji i o rehabilitacji.

Nadmuchiwana poduszka równoważna 360°: jedna strona lekko wypukła, druga z wypustkami pozwalającymi stymulować krążenie krwi!

Kod produktu: 8381881

Podobne produkty

Zalety produktu

Wszechstronność

Gorset mięśniowy, równowaga, rehabilitacja, ujędrnianie: wybierz zastosowanie!

Trening równowagi

Dostosuj poziom niestabilności poduszki do swoich potrzeb.

Wielofunkcyjność

Dopasuj niestabilność poduszki poprzez regulację ciśnienia powietrza.

Zdjęcia

Poduszka równoważna Nyamba Balance soft disc
Poduszka równoważna Nyamba Balance soft disc
Poduszka równoważna Nyamba Balance soft disc
Poduszka równoważna Nyamba Balance soft disc

Opis produktu

Dlaczego warto ćwiczyć równowagę?

Dlaczego? Aby twardo stąpać po ziemi! To nie żart. Sztuka utrzymywania równowagi jest niezwykle ważna zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie. Zwróć uwagę na jej znaczenie w narciarstwie, biegach trailowych czy kitesurfingu: w tych dyscyplinach dobra równowaga zapobiega nie tylko upadkom, ale również kontuzjom, w szczególności dzięki wzmocnieniu kostek.
Naprawdę bardzo się przydaje.

Jakie ćwiczenia można wykonywać z poduszką równoważną?

Pomysłów na ćwiczenia nam nie brakuje! Skopiuj poniższy link i wklej go do swojej przeglądarki internetowej:

https://contents.mediadecathlon.com/p1843904/k$8e911af7b9f35081b2d931da23c195e2/DOMYOS%20COUSSIN%20100.jpg

Pod tym adresem znajdziesz plakat, który możesz bezpłatnie pobrać na smartfona i wydrukować. Przedstawia on 10 ćwiczeń opracowanych wspólnie z wykwalifikowanymi trenerami sportowymi.

Jak wyregulować poduszkę równoważną?

Stojąc na poduszce, nie powinieneś czuć podłoża. Jeśli je wyczuwasz, napompuj poduszkę za pomocą pompki z igłą (sprzedawanej oddzielnie - kod: 8369006).
Pamiętaj, że to ciśnienie powietrza wewnątrz poduszki określa poziom jej niestabilności. Im mocniej poduszka jest napompowana, tym mniej pracujesz nad równowagą. I odwrotnie: im mniej napompowana poduszka, tym bardziej angażujesz swój zmysł równowagi.

Czym jest propriocepcja?

Propriocepcja oznacza czucie głębokie. Jest to postrzeganie - świadome lub nie - swojego ciała w przestrzeni. Proces zachodzi dzięki licznym receptorom, które informują mózg o położeniu różnych części ciała. Propriocepcja wpływa więc na równowagę i odruchy. Poprzez regularne ćwiczenia możesz ją poprawić, zwiększając w ten sposób mobilność.

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Deska / Tablica 100% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła (ryzyko pęknięcia) i lakierowanych powierzchni (ryzyko zabrudzenia).

Testy

Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość poduszki równoważnej, przeprowadzamy liczne testy. Warto w tym miejscu dodać, że poduszka ta wyprodukowana jest z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

Zatwierdzony przez

"Kupiłem to akcesorium, aby wzmacniać kostki i kolana, ponieważ uprawiam bieganie w terenie. Jest bardzo praktyczne i pozwala na efektywne ćwiczenia." - Pierre, najwyraźniej przekonany użytkownik.

Oceny użytkowników

Wgrywanie