starever

Pointy z miękką podeszwą Starever

4,0 (6)

169,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Pointy zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o początkujących tancerkach klasycznych poszukujących stabilności, komfortu i miękkości.

Zaczynasz tańczyć na pointach? Dzięki szerokiej platformie, miękkiemu rdzeniowi i wysokiej przyszwie nasz model umożliwia elastyczne przetaczanie stopy i ułatwia przejście na palce.

Kod produktu: 8543166

  • Łatwe użytkowanie

    Przyszyte troczki i gumka.

Pointy z miękką podeszwą Starever
Pointy z miękką podeszwą Starever
Pointy z miękką podeszwą Starever

Kiedy mogę używać point?

Uwaga! Aby tańczyć w pointach, musisz mieć wystarczająco umięśnioną nogę w kostce. Używanie point wymaga zalecenia i zgody nauczyciela tańca.

Jakie korzyści daje tradycyjna metoda przyszywania podeszwy?

Tworząc nasze pointy, korzystamy z pradawnej metody i współpracujemy z tunezyjskim zakładem specjalizującym się w ich produkcji.
Ten tradycyjny proces polega na przyszyciu podeszwy na lewej stronie, a następnie na jej wywinięciu. Zapewnia to większy komfort, nadając pointom miękkość.
Podeszwa podąża za stopą podczas przechodzenia na palce. Wszystkie pointy sprzedawane w naszych sklepach i na naszej stronie internetowej zostały wykonane ręcznie przez specjalistów.

Jak przymierzyć pointy?

1) W pozycji siedzącej: załóż pointy i owiń troczki wokół kostki. Gumkę należy przyszyć po dopasowaniu jej do obwodu kostki i do podbicia. 2) W pozycji stojącej: stań na palcach najpierw jednej, a następnie drugiej stopy, aby ocenić twardość podeszwy względem siły kostki.

Jak wybrać pointy?

Twardość podeszwy musi być dopasowana do siły Twojej kostki. Podeszwa nie może być: ani zbyt miękka: gdy stajesz na palcach, Twoje stopy nie mogą za bardzo wychylać się do przodu;
ani zbyt twarda: gdy stajesz na palcach, podeszwa nie podąża za podbiciem, nie jesteś w stanie prawidłowo zgiąć stopy, a przejście na palce staje się niemożliwe.

Jak wybrać rozmiar?

Wybierając pointy, pamiętaj, że palce muszą być dobrze trzymane, ale nie ściśnięte. Musisz mieć możliwość rozchylenia ich w pointach. Nie mogą być przykurczone. Jednocześnie musisz czuć, że stopa jest dobrze trzymana. Jeśli w celu podniesienia poziomu komfortu używasz silikonowych / piankowych / bawełnianych wkładek do point, wybierz rozmiar o jeden większy od noszonego zazwyczaj.

Jak zwiększyć komfort?

Wyjmowana, żelowa wstawka zwiększa komfort korzystania z point. Ten żelowy element znajduje się w woreczku wewnątrz pointy i dzieli się na dwie części, które należy umieścić w czubkach point.

Skład

Wierzch buta 77% Bawełna, 23% Politereftalan etylenu (PET) Wnętrze buta 92% Bawełna, 8% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna 100% Skóra

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie