starever

Półpointy do tańca klasycznego Starever z pełną podeszwą skórzane

4,5 (2)

64,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Skórzane półpointy z pełną podeszwą, zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o nauce tańca klasycznego.

Szukasz wytrzymałych baletek do tańca klasycznego? Oto skórzane półpointy z pełną podeszwą zapewniające stabilność stopy. Ich dodatkowa zaleta? Przyszyte gumki.

Kod produktu: 8651716

  • Elastyczność

    Elastyczna skóra zapewnia swobodę ruchów.

  • Łatwe użytkowanie

    Przyszyta gumka.

  • Wielofunkcyjność

    Ściągacz umożliwia dopasowanie buta do budowy stopy.

Dlaczego warto wybrać półpointy z pełną podeszwą?

Półpointy z pełną podeszwą są odpowiednie dla osób rozpoczynających naukę tańca klasycznego. Pełna podeszwa umożliwia dobre trzymanie stopy, zapobiegając obracaniu się kostki. Możesz czuć się pewnie, zaczynając przygodę z baletem. Podczas wyboru baletek należy kierować się zaleceniem nauczyciela tańca.

Dlaczego warto wybrać skórzane baletki?

Wybór między skórzanymi i płóciennymi baletkami podyktowany jest często zaleceniem nauczyciela tańca. Wytrzymała skóra zapewnia baletkom długą żywotność. Należy czyścić ją wilgotną ściereczką. Skórzana podeszwa gwarantuje trwałość produktu.

Do czego służą ściągacze?

Ściągacz (sznureczek) biegnący wokół baletek umożliwia dopasowanie ich szerokości do każdej stopy. Podczas dopasowywania pociągnij jednocześnie za oba końce ściągacza, aby nie utknął w baletkach. Po dopasowaniu zawiąż ściągacz na supeł i odetnij nadmiar, a końcówki schowaj wewnątrz baletek. Pamiętaj o tym za każdym razem, gdy zakładasz baletki!

Jak wybrać rozmiar baletek?

Podczas przymierzania palce muszą być dobrze trzymane, ale nie ściśnięte. Powinny być rozstawione i nie mogą być przykurczone. Musisz czuć, że są podtrzymywane. Jeżeli masz wąską stopę, radzimy wybrać skórzane baletki w rozmiarze o jeden mniejszym. Rozciągną się lekko, dopasowując się do kształtu stopy. Aby sprawdzić, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, stań na półpalcach, a następnie opuść stopy, stawiając je na płasko.

Skład

Wierzch buta 100% Skóra bydlęca Podeszwa zewnętrzna 100% Skóra bydlęca Wnętrze buta 100% Bawełna Gumka 55% Poliamid, 45% Elastan

Zatwierdzony przez

Aby zaproponować Wam produkt dostosowany do Waszych potrzeb i oczekiwań, nasi inżynierowie i szef produktu opracowali i przetestowali ten model przy udziale nauczycieli tańca i początkujących uczniów w naszych szkołach partnerskich. Tancerze używali tych baletek podczas lekcji tańca klasycznego i dzielili się z nami swoimi uwagami, abyśmy mogli w pełni odpowiedzieć na Wasze potrzeby.

Porady dotyczące konserwacji

Wyprać przed pierwszym użyciem. Nie prać chemicznie.

Wgrywanie