1/12
kalenji

Pulsometr do biegania Kalenji Onrhythm 110

Kod produktu: 8301690

3,5 (48)

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zegarek opracowany z myślą o biegaczach, którzy chcą mierzyć swoje tętno, aby zarządzać wysiłkiem podczas treningów.

Prosty sposób zarządzania wysiłkiem poprzez funkcję strefy docelowej.

 • Pomiar parametrów

  Stoper, tętno w uderzeniach serca na minutę (BPM).

 • Coaching

  Ustawianie strefy docelowej tętna w uderzeniach serca na minutę (BPM).

 • Wodoszczelność

  Zegarek: 5 atm (pływanie) - Pas: 1 atm (zachlapanie wodą).

 • Widoczność

  Ekran czytelny na słońcu.

DLACZEGO WARTO BIEGAĆ Z ZEGARKIEM KARDIO?

Tętno mierzy się w uderzeniach serca na minutę (BPM). Im bardziej intensywny wysiłek, tym szybciej bije serce, a wartość w bpm jest wyższa. Z treningu na trening będziesz odkrywać, jakie tętno pozwala Ci biec przez cały czas aktywności bez zadyszki. Możesz dostosować się do tego rytmu i biegać w bardziej regularny sposób, z większą łatwością.

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ STREFĘ DOCELOWĄ

Ustawienie stref docelowych pomaga lepiej poprowadzić trening. Pozwala sprawdzać na bieżąco, czy znajdujesz się w określonej uprzednio strefie treningowej. Zegarek ONrhythm 110 posiada tryb pozwalający ustawić strefy docelowe tętna w uderzeniach serca na minutę (BPM).

JAK MIERZONE JEST TĘTNO?

Tętno mierzone jest za pomocą pasa napiersiowego. Posiada on 2 elektrody i nadajnik.
Bijące serce wytwarza słabe pole elektryczne, które jest wychwytywane przez elektrody, a następnie przesyłane przez nadajnik w pasie do zegarka.

CZY MÓJ SYGNAŁ MOŻE ZOSTAĆ ZAKŁÓCONY PRZEZ INNE PULSOMETRY?

Zegarek ONRHYTHM 100 komunikuje się z pasem sygnałem "niekodowanym". Oznacza to, że jego praca może być czasami zakłócana przez inne pulsometry znajdujące się w pobliżu. Jeśli często biegasz sam lub z osobą, która nie używa podobnego pasa kardio, nie musisz się tym przejmować. Jeśli biegasz w grupie, wybierz pulsometr z sygnałem kodowanym, np. ONRHYTHM 500.

Wyświetlacz czytelny w słońcu i w nocy

Zegarek ONRHYTHM 110 został wyposażony w tzw. wyświetlacz odblaskowy. Oznacza to, że odbija światło otoczenia. Im więcej słońca, tym bardziej czytelny jest wyświetlacz! Nocą za pomocą przycisku możesz czasowo włączyć podświetlenie ekranu.

To także zegarek!

Na co dzień zegarek ONRHYTHM 110 podaje godzinę i datę. Możesz ustawić alarm (budzik).

Baterie

Zegarek: CR2032 w zestawie - Pas: CR2032 w zestawie.

Wymiary

Grubość: 12 mm.
Średnica: 43 mm.
Waga: 43 g.

Gwarancja i serwis posprzedażowy

Produkty DECATHLON objęte są dwuletnią gwarancją. W razie pytań wejdź na stronę pomocy technicznej support.geonaute.com. Znajdziesz tam porady dotyczące użytkowania produktu: instrukcje obsługi, pytania najczęściej zadawane przez naszych użytkowników, filmiki z objaśnieniami. Zespół pomocy technicznej pozostaje do Twojej dyspozycji 24h/24h.

Zastrzeżenia dotyczące użytkowania

Zegarek ten przeznaczony jest do użytkowania w ramach aktywności sportowej i rekreacyjnej. Nie jest to urządzenie do monitorowania parametrów medycznych. Informacje podawane przez zegarek mają charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w ramach monitorowania schorzeń / problemów zdrowotnych.

Skład

Taśma elastyczna 45% Termoplastyczny polietylen, 40% Styren akrylonitrylowy butadienowy, 10% Elastan, 5% PCB Metalowa konstrukcja 45% Termoplastyczny polietylen, 40% Styren akrylonitrylowy butadienowy, 10% Stal nierdzewna, 5% PCB Soczewka 100% Polimetakrylan metylu

Wgrywanie