starever

Rajstopy do tańca dla dzieci Starever z wycięciem

Kod produktu: 8608541

5,0 (1)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wytrzymałe rajstopy z wycięciem zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o tancerkach, którym zależy na łatwym dostępie do stóp.

Szukasz różowych rajstop z wycięciem? Oto model, który dopasujesz zgodnie ze swoimi upodobaniami. Jeżeli tańczysz w pointach, możesz łatwo założyć ochraniacze.

  • Rozciągliwość

    Krój i materiał umożliwiające wykonywanie ruchów o dużym zakresie.

  • Miękkość

    Rajstopy z podszytym bawełną klinem w kroku dla większego komfortu.

  • Modularność

    Wycięcie pozwalające szybko zdjąć stopkę w trakcie zajęć tanecznych.

Rajstopy do tańca dla dzieci Starever z wycięciem

Ile den?

Rajstopy 80 den.

Dlaczego warto używać rajstop z wycięciem?

Praktyczne i wygodne rajstopy z wycięciem pozwalają dostosować konfigurację do rodzaju aktywności. Jeśli tańczysz w pointach, możesz odsłonić palce, aby założyć ochraniacze. Wycięcie pozwala również przekształcić rajstopy w wersję do kostki i umożliwia łatwy dostęp do palców, gdy trzeba założyć opatrunek.

Bardziej przyjazny środowisku proces produkcji

Barwienie tekstyliów wymaga dużej ilości wody, środków chemicznych i energii. A przecież lubimy kolorową odzież. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, posługujemy się techniką "Dope Dyed", która polega na wprowadzaniu kolorowych pigmentów w formie proszku już na etapie produkcji przędzy (a nie - jak zazwyczaj - na stosowaniu kąpieli farbiarskiej). Pozwala to ograniczyć zużycie wody i generowanie ścieków związane z barwieniem naszych tkanin.

Skład

Materiał główny 90% Poliamid, 10% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Zatwierdzony przez

Nasz inżynier testów prowadzonych w terenie przetestował nasze produkty z tancerzami amatorami i zawodowcami. Używali oni naszych akcesoriów podczas zajęć, a następnie dzielili się z nami swoimi pozytywnymi i negatywnymi uwagami. Pozwoliło nam to zidentyfikować i udoskonalić elementy wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, dla każdego nowego modelu przeprowadza przymiarki wszystkich rozmiarów, aby zapewnić ich adekwatność.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie