Koniec serii
Media 0
Koniec serii

Rakieta tenisowa Head Graphene 360+ Radical S 280 g

679,99 zł 1019 zł - 339 zł

136,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Kolor:

Pomarańczowy fluorescencyjny / Jasnoszary

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana dla zaawansowanych tenisistów i tenisistek, potrzebujących dużej precyzji i manewrowości.

Graphene 360+ Radical S marki Head zapewnia idealny kompromis między kontrolą a mocą. Lżejsza i bardziej zwrotna niż Radical MP, ma też większą powierzchnię główki, która zapewnia większą tolerancję.

Kod produktu: 8746221

Podobne produkty

Zalety produktu

Precyzja

Head String Pattern oraz jej profil gwarantują dobrą kontrolę.

Manewrowość

Waga 280 g i średnia inercja zapewniają większą manewrowość.

Moc

Większa powierzchnia główki 658 cm² i wzór naciągu 16x19 dla większej mocy.

Stabilność

Jeszcze większa stabilność dzięki technologii Graphene 360+.

Zdjęcia

Rakieta tenisowa Head Graphene 360+ Radical S 280 g

Opis produktu

Waga (rakieta bez naciągu)

280 gramów;

Waga: masa mierzona jest w gramach. Podobnie jak balans i długość, waga wpływa na inercję rakiety, a tym samym na jej manewrowość, stabilność i zdolność do transferu energii na piłkę (moc). Im cięższa rakieta, tym więcej energii przekazuje piłce, ale tym trudniej jest nią manewrować. I odwrotnie, im lżejsza rakieta, tym manewrowanie nią jest łatwiejsze, ale tym mniej energii przekazuje piłce.

Balans (rakieta bez naciągu)

32 cm;

Balans: Jest to punkt równowagi rakiety, mierzony w centymetrach od dołu rakiety (uchwytu). Im większa jest ta wartość (balans na główkę), tym mocniejsze i stabilniejsze będzie uderzenie rakiety, ale tym trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im mniejsza jest ta wartość (balans na rączkę), tym manewrowanie jest łatwiejsze, ale uderzenie piłki będzie słabsze i mniej stabilne.

Rozmiar główki

658 cm²; Rozmiar główki: Jest to powierzchnia główki w cm². Wpływa ona na poczucie tolerancji i siły rakiety. Im większa główka, tym mocniejsza i bardziej tolerancyjna będzie rakieta, ale tym mniejsze daje uczucie kontroli. I odwrotnie, im mniejsza główka, tym kontrola nad rakietą jest większa, ale za to moc i tolerancja będą mniejsze.

RA

63 Ra;

Ra: Określa sztywność rakiety, czyli stopień odkształcania się ramy pod wpływem uderzenia piłki. Im sztywniejsza rakieta (czyli im wyższy jest Ra), tym mniej odkształca się przy uderzeniu. Energia tracona przy uderzeniu rakietą jest w ten sposób minimalizowana i oddawana piłce poprzez naciąg. Dlatego zwykło się mówić, że im sztywniejsza jest rakieta, tym większą ma moc.

Inercja (rakieta bez naciągu)

SW = 285

Inercja (Swingweight po angielsku): wpływa przede wszystkim na łatwość manewrowania rakietą oraz na jej zdolność do przekazywania energii piłce (moc). Im wyższa jest inercja rakiety, tym trudniej się nią manewruje, ale rakieta generuje większą moc uderzenia. I odwrotnie, im niższa jest inercja rakiety, tym łatwiej się nią manewruje, ale generuje mniejszą moc odbicia. W dużej mierze wynika to z wagi, wyważenia i długości rakiety.

Wzór naciągu

16 x 19;

Wzór naciągu: jest to ilość strun pionowych x ilość strun poziomych. Im więcej strun naciągu, tym bardziej naciąg jest „zamknięty”, a im mniej strun, tym bardziej naciąg jest „otwarty”. Im bardziej wzór naciągu jest zamknięty, tym większe daje poczucie kontroli, ale generuje mniejszą moc i trudniej jest nadawać rotacje. I odwrotnie, im bardziej wzór naciągu jest otwarty, tym większe daje poczucie mocy i ułatwia nadawanie rotacji, ale zapewnia mniejszą kontrolę.

Długość

68,5 cm;

Długość: Jest to długość rakiety mierzona w centymetrach od dołu trzonka do górnej krawędzi główki. Im dłuższa rakieta, tym większe daje poczucie siły, ale trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im krótsza rakieta, tym łatwiej się nią manewruje, ale zapewnia mniejsze poczucie mocy.

Graphene 360+

Technologia Graphene 360+ łącząca innowacyjne spiralne włókna oraz transfer energii technologii Graphene 360 ​​gwarantują bardzo dobrą stabilność przy uderzeniu.

Head Dynamic String Pattern

Ta rakieta posiada wzór naciągu Head Dynamic String Pattern - centralne struny pionowe są umieszczone bliżej siebie, co generuje większą kontrolę.

Opinie

Wgrywanie