wilson

Rakieta tenisowa Wilson Ultra Team V4.0

Kod produktu: 8812937

0,0 (11)

599,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zaprojektowana dla średnio zaawansowanych tenisistów i tenisistek potrzebujących wszechstronnej i mocnej rakiety.

  Rakieta tenisowa Wilson Ultra Team V4.0 zapewnia moc i łatwe manewrowanie. Wszystkie zalety gamy Ultra marki Wilson, a dodatkowo lżejsza!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Manewrowość

   Bardzo łatwa w manewrowaniu dzięki neutralnemu balansowi i wadze 280 g.

  • Moc

   Jej wzór naciągu zapewni Ci niezbędną moc

  Waga (rakieta bez naciągu)

  280 g
  Waga: Masa mierzona jest w gramach. Podobnie jak balans i długość, ciężar wpływa na inercję rakiety, a tym samym na jej manewrowość, stabilność i zdolność do transferu energii na piłkę (moc). Im cięższa rakieta, tym więcej energii przekazuje piłce, ale tym trudniej jest nią manewrować. I odwrotnie, im lżejsza rakieta, tym manewrowanie nią jest łatwiejsze, ale tym mniej energii przekazuje piłce.

  Balans (rakieta bez naciągu)

  33 cm;

  Balans: Jest to punkt równowagi rakiety, mierzony w centymetrach od dołu rakiety (uchwytu). Im większa jest ta wartość (balans na główkę), tym mocniejsze i stabilniejsze będzie uderzenie rakiety, ale tym trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im mniejsza jest ta wartość (balans na rączkę), tym manewrowanie jest rakietą łatwiejsze, ale uderzenie piłki będzie słabsze i mniej stabilne.

  Powierzchnia główki

  645 cm²

  Rozmiar główki: Jest to powierzchnia główki w cm². Wpływa ona na poczucie tolerancji i siły rakiety. Im większa główka, tym mocniejsza i bardziej tolerancyjna będzie rakieta, ale tym mniejsze daje uczucie kontroli. I odwrotnie, im mniejsza główka, tym kontrola nad rakietą jest większa, ale za to moc i tolerancja będą mniejsze.

  Wzór naciągu

  16 x 19;

  Wzór naciągu: jest to ilość strun pionowych x ilość strun poziomych. Im więcej strun naciągu, tym bardziej naciąg jest „zamknięty”, a im mniej strun, tym bardziej naciąg jest „otwarty”. Im bardziej wzór naciągu jest zamknięty, tym większe daje poczucie kontroli, ale generuje mniejszą moc i trudniej jest nadawać rotacje. I odwrotnie, im bardziej wzór naciągu jest otwarty, tym większe daje poczucie mocy i ułatwia nadawanie rotacji, ale zapewnia mniejszą kontrolę.

  Długość

  68,6 cm

  Długość: Jest to długość rakiety mierzona w centymetrach od dołu trzonka do górnej krawędzi główki. Im większa rakieta, tym większe daje poczucie siły, ale trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im krótsza rakieta, tym łatwiej się nią manewruje, ale zapewnia mniejsze poczucie mocy.

  Przekrój

  Przekrój (w mm): 23/26/23

  FORTYFIVE

  Opatentowana technologia FortyFive, związana z nowym Carbon Mapping, umożliwia uzyskanie niespotykanego dotąd połączenia elastyczności i stabilności.

  Naciąg

  Rakieta jest ponownie naciągnięta naciągiem Wilson Sensation 15L ze struną 1,25 dla większego komfortu.

  Swingweight bez naciągu

  277 kg/cm²

  Porady dotyczące przechowywania

  Unikać dużych zmian temperatur.