domyos

Ręcznik fitness Domyos 49 x 88 cm

Kod produktu: 8821132

24,99 zł 34,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 34,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ręcznik fitness zaprojektowany przez nasz zespół po to, byś mógł / mogła skupić się na treningu i nie myśleć o tym, że się pocisz.

Miękki i chłonny ręcznik z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Będzie Ci towarzyszył podczas wszystkich treningów.

  • Wchłanianie

    Strona z dzianiny pętelkowej szybko wchłania wilgoć.

  • Miękkość

    Otul się miękkością dzięki bawełnie o gramaturze 330 g/m2.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel ? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Zaczynamy od testów laboratoryjnych, ale to nie wszystko. Następnie sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje w realnych warunkach. Przysłuchujemy się ich opiniom, analizujemy je i wprowadzamy poprawki. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, produkt może ujrzeć światło dzienne.

Dlaczego wybieramy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych?

Bawełna: nie do końca przyjaciel. Dlaczego? Ponieważ jest to, co prawda, materiał naturalny, ale jego uprawa wymaga dużej ilości wody i pestycydów. Trudno więc nazwać to rozwiązanie optymalnym. W związku z tym 100% wykorzystanej do wykonania tego produktu bawełny pochodzi z upraw ekologicznych, w ramach których nie używa się nawozów chemicznych, pestycydów ani GMO. Oznacza to, że w porównaniu z uprawą w systemie konwencjonalnym wpływ na bioróżnorodność oraz na zanieczyszczenie gleby i wód gruntowych jest mniejszy. A to już coś, nieprawdaż?

Skład

Materiał główny 100% Bawełna

Testy

Testy prania, testy suszenia... Ten ręcznik fitness z powodzeniem przeszedł wszystkie próby, którym został poddany. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Produkt jest więc gotowy, by towarzyszyć Ci we wszystkich nadchodzących treningach.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie