inesis

Rękawica do golfa damska Inesis Tour 900 dla praworęcznych

79,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana z myślą o zaawansowanych graczach, którym zależy na wyczuciu uderzenia. Jeśli jesteś praworęczna, potrzebujesz rękawicy na lewą dłoń.

Zapomniałeś, że masz na dłoni rękawicę? Dzięki użyciu właściwego materiału gwarantujemy maksymalną miękkość i wyczucie uderzenia.

Kod produktu:

8540214

 • Oddychalność

  Skóra cabretta z mikroperforacją jest naturalnie oddychająca.

 • Miękkość

  Uszyta z miękkiej skóry cabretta.

 • Chwyt

  Skóra cabretta zapewnia świetny chwyt.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Dopasowuje się do kształtu dłoni (cabretta jest naturalnie elastyczna).

Jak dobrze wybrać rękawicę do golfa?

Nasza rękawica Tour została stworzona z myślą o graczach zaawansowanych (o indeksie < 15). Pozwoli Ci przygotować się do każdego uderzenia. Naszym celem było uzyskanie takiego czucia, jak bez rękawicy. Jednocześnie rękawica powinna być miękka, elastyczna i przyczepna. Powinna także idealnie przylegać do dłoni.

Czy zużywanie się rękawicy to normalne zjawisko?

Rękawica do golfa w naturalny sposób zużywa się z czasem. Okres jej użytkowania zależy od częstotliwości, z jaką gramy. Teoretyczny czas użytkowania rękawicy wynosi 2 miesiące przy użytkowaniu 2 razy na tydzień. Intensywne użytkowanie i/lub nieodpowiednie warunki klimatyczne wpływają negatywnie na jakość komponentów i skracają czas użytkowania produktu.

Lea, nasza projektantka, opowiada o estetycznych szczegółach rękawicy

"Rękawica jest w kolorze białym, ponieważ taka kolorystyka wyróżnia rękawice dla zaawansowanych graczy. Design jest prosty i klasyczny. Na wysokości patki z zapięciem znajdują się oznaczenia stanowiące kod wartości marki Inesis."

Dodatkowe informacje

"Pracowaliśmy nad stworzeniem rękawicy odpowiednio wysoko zachodzącej na nadgarstek, by uniknąć sytuacji, w której gracz często podciąga mankiet rękawicy i osłabia w tym miejscu materiał. Dodaliśmy też na gumce po wewnętrznej stronie mankietu warstwę miękkiej gąbki. Dzięki temu gumka nie dotyka do skóry, co mogłoby powodować nieprzyjemne wrażenie."

Brak znacznika piłek - świadomy wybór

Znakomita większość zaawansowanych graczy zdejmuje rękawicę do puttowania. Nie miałoby więc sensu dodawanie znacznika piłek.

Inesis - historia koncepcji

Nasze produkty tworzymy z myślą o zapewnieniu Ci wygody podczas gry - niezależnie od poziomu Twoich umiejętności. Zespół pasjonatów golfa najpierw obserwuje i uważnie wysłuchuje użytkowników, a następnie tworzy projekt produktu tak, by golf był zawsze synonimem przyjemności.

Skład

Materiał główny 100% Skóra owcza

Zatwierdzony przez

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie