inesis

Rękawica do golfa męska Inesis Resistance 100 dla praworęcznych

4,6 (5)

34,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rękawica opracowana przez nasz zespół pasjonatów golfa z myślą o pierwszych swingach. Jeśli jesteś praworęczny, potrzebujesz rękawicy na lewą dłoń.

Wytrzymała, wygodna, przyczepna! Skoncentruj się spokojnie na swingu!

Kod produktu:

8543424

  • Trwałość

    Wzmocniony materiał = wyższa trwałość rękawicy.

  • Rozciągliwość

    Dzięki dodatkowi elastanu rękawica dopasowuje się do dłoni.

Na jaką pogodę?

Radzimy używać modelu Resistance przy suchej pogodzie. Jeśli jednak deszcz zacznie padać w trakcie rozgrywki, po jej zakończeniu wysusz rękawicę naturalnie, poza torbą golfową. Nie kładź jej na źródle wysokiej temperatury.

Czy zużywanie się rękawicy to normalne zjawisko?

Rękawica do golfa w naturalny sposób zużywa się z czasem. Okres jej użytkowania zależy od częstotliwości, z jaką gramy. Intensywne użytkowanie i/lub nieodpowiednie warunki klimatyczne wpływają negatywnie na komponenty i skracają czas użytkowania produktu.

Zaprojektowana z myślą o Tobie!

Biorąc pod uwagę wszystkie opinie i spostrzeżenia naszych Klientów postanowiliśmy zaprojektować wygodną, a jednocześnie wytrzymałą rękawicę. Wytrzymałość zapewnił stworzony przez nas nowy materiał syntetyczny. Dodatkowo wzmocniliśmy rękawicę skórzaną wstawką umieszczoną w miejscu największego tarcia. Na wierzchniej części dodaliśmy elastan, by w momencie chwytu kija rękawica nie uciskała dłoni.

Dlaczego golfiści zakładają rękawice?

Używanie rękawicy do golfa jest nieuniknione, choć nie jest absolutnie niezbędne. Rękawicę zakłada się tylko na tę dłoń, która nie jest dominująca (na lewą, jeśli jesteś praworęczny i na prawą, jeśli jesteś leworęczny). Rękawica ma dwie zalety: poprawia przyczepność na gripie (gracz pewniej i mocniej trzyma kij) i chroni dłonie przed wszelkimi podrażnieniami.

Inesis - historia koncepcji

Nasze produkty tworzymy z myślą o zapewnieniu Ci wygody podczas gry - niezależnie od poziomu Twoich umiejętności. Zespół pasjonatów golfa najpierw obserwuje i uważnie wysłuchuje użytkowników, a następnie tworzy projekt produktu tak, by golf był zawsze synonimem przyjemności.

Skład

Powłoka 100% Poliuretan Materiał główny 100% Poliamid Wierzch dłoni 100% Poliamid Klin 85% Poliamid, 15% Elastan Patch 100% Skóra kozia

Porady dotyczące przechowywania

Aby rękawice długo służyły właścicielowi, należy je prać ręcznie w zimnej wodzie bez mydła, rozłożyć na płasko i pozostawić do wyschnięcia.

Testy

Rękawica została poddana zewnętrznemu testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy zachowuje pierwotny kształt i kolor. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu.

Zatwierdzony przez

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie