• Ostatnie sztuki
1/5
wedze

Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 500 jednopalczaste

Kod produktu: 8398731

4,9 (16)

119,99 zł 199,99 zł - 80,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 199,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół opracował te jednopalczaste rękawice z pierzem dla regularnie jeżdżącego narciarza, który poszukuje maksymalnego komfortu i ciepła.

Topowe rękawice jednopalczaste! Połączenie puchu i skóry zapewnia ciepło, komfort, elastyczność i trwałość rękawic.

 • Ciepło

  Kaczy puch: 85% puch, 15% pierze.Rękaw wewnętrzny.

 • Wodoodporność

  Wodoodporna membrana i hydrofobowy materiał zewnętrzny.

 • Trwałość

  Spód i końce palców z naturalnej skóry.

 • Regulowany

  Mankiety zapinane na rzep.

 • Zręczność

  To zdolność do korzystania z przedmiotów w rękawicach jednopalczastych.

HYDROFOBOWOŚĆ MATERIAŁU

Wszystkie rękawice Wed'ze posiadają hydrofobową powłokę. Dzięki temu woda nie wsiąka w materiał, a spływa po jego powierzchni. W konsekwencji materiał nie nasiąka wodą. Materiał pozostaje lekki i ciepły. Hydrofobowość uzyskuje się przez odpowiednie wykończenie zewnętrznej strony materiału. By zachować wydajność tej powłoki, należy odnawiać ją co 2 - 3 prania za pomocą specjalnych produktów, dostępnych w naszych sklepach.

WODOODPORNA MEMBRANA

Te narciarskie rękawice jednopalczaste posiadają wodoodporną membranę, która stanowi warstwę z bardzo cienkiego polimeru. Jest ona umieszczona między podszewką, a materiałem zewnętrznym. Ta membrana działa jak bariera na wodę; sprawia, że produkt jest wodoodporny. Dodatkowo, materiały zewnętrzne posiadają hydrofobową powłokę ograniczającą wsiąkanie wody. Jedynie rękawice "kauczukowe" są szczelne. Szczelność rękawic z membraną w warunkach ekstremalnej wilgotności będzie ograniczona.

Wiatroszczelność

Wszystkie rękawice Wed'ze są "wiatroszczelne". Czy wiesz, że wiatr wpływa na odczuwanie zimna? Z tego właśnie powodu przy temperaturze 0°C i wietrze wiejącym z prędkością 20 km/h odczuwalna temperatura wynosi -10°C. Materiały nazywane "wiatroszczelnymi" pozwalają zmniejszyć wychłodzenie związane z wiatrem lub prędkością jazdy.

ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA

Dzięki pociągnięciu paska przy mankiecie szybciej i wydajniej założysz te rękawice.

Zabezpieczenie przed zgubieniem

Tasiemka ułożona dookoła nadgarstka, pozwala zdjąć rękawice na wyciągu bez ryzyka ich zgubienia.

CZYM JEST ZRĘCZNOŚĆ RĘKAWIC?

To zdolność do korzystania z przedmiotów w rękawicach. Zręczność każdej naszej rękawicy została oceniona podczas testu w terenie (ocena od 1 do 5). Zręczność rękawicy na poziomie 5 oznacza zdolność do korzystania z przedmiotów, jak przy braku rękawic. Aby określić poziom zręczności rękawic, wykonaliśmy test na zdolność zakładania i zdejmowania gogli narciarskich, dopasowywania klamer w butach narciarskich oraz zapinania i rozpinania kurtki.

Skład

Materiał główny 100% Poliester Wnętrze dłoni 100% Skóra - Kozia (Koza) Wypełnienie 85% Szary puch kaczy, 15% Pierze Szarej Kaczki Podszewka 100% Poliester Cuff do rolek 80% Poliamid, 20% Elastan Klin 83.4% Poliester, 14.1% Bawełna, 2.5% Wiskoza Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przed odłożeniem na miejsce sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy.

Testy

Rękawice Wedze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane: w śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie