inesis

Rękawiczki do golfa męskie Inesis CW ciepłe

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Para zimowych rękawic zaprojektowana przez zespół pasjonatów golfa.

Bardzo miękkie rękawice charakteryzują się dobrym chwytem, a jednocześnie zapewniają konieczny komfort termiczny.

Kod produktu: 8543418

  • Ciepło

    Polar i zamsz skutecznie chronią przed zimnem.

  • Chwyt

    Zamsz na spodzie dłoni jest miękki i pozwala zachować idealne czucie.

Historia produktu

Podczas gry w golfa zimą bardzo ważne jest zachowanie ogrzanych dłoni. Zziębnięte ręce sprawiają, że kij trudno się trzyma i szybko traci odpowiednie czucie.
Dlatego też przy pracy nad tym modelem rękawic postawiliśmy sobie za cel uzyskanie lepszych właściwości izolacyjnych i zastosowanie cienkich, miękkich materiałów, co sprawiło, że chwyt jest tak samo precyzyjny, jak w wypadku klasycznych rękawic.

Warunki użytkowania rękawic

Aby rękawice skutecznie ogrzewały dłonie, powinny być maksymalnie suche. Do produkcji zimowych rękawic wybraliśmy zamsz, który jest ciepły, lecz podobnie jak inne rodzaje skór nie powinien być noszony po zamoczeniu. Rękawice zostały poddane hydrofobowej obróbce, by nie przemakać przy podnoszeniu piłek lub tee z mokrej trawy.

Rady

Optymalny komfort termiczny zapewni zakładanie pomiędzy poszczególnymi uderzeniami na rękawiczki ciepłych rękawic wierzchnich.

Skład

Wnętrze dłoni 100% Skóra kozia Wierzch dłoni 100% Politereftalan etylenu (PET) Klin 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Ograniczenia

Nie używać po zmoczeniu.

Testy

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie