inesis

Rękawiczki na deszcz do golfa damskie

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Para rękawiczek zaprojektowana przez nasz zespół projektowy. Umożliwiają pewny chwyt podczas gry w deszczu.

Zachowaj kontrolę nad kijem nawet podczas deszczu!

Kod produktu: 8543639

  • Chwyt

    Imitacja zamszu po zamoczeniu jest bardzo przyczepna na deszczu.

IM BARDZIEJ MOKRE RĘKAWICZKI, TYM BARDZIEJ PRZYCZEPNE!

Zadaniem rękawic na deszcz jest utrzymanie dobrej przyczepności dłoni na grupie (a nie ochrona dłoni przed wilgocią!). Rękawiczki na deszcz Inesis wykonane są z imitacji zamszu. Materiał ten ma zadziwiające właściwości: po zawilgoceniu charakteryzuje się maksymalną przyczepnością! Podczas deszczu należy więc solidnie zamoczyć rękawiczki i korzystać w pełni z ich właściwości.

Charakterystyka odzieży Inesis

Nasze produkty tworzymy z myślą o zapewnieniu Ci wygody podczas gry - niezależnie od poziomu Twoich umiejętności. Zespół pasjonatów golfa najpierw obserwuje i uważnie wysłuchuje użytkowników, a następnie tworzy projekt produktu tak, by golf był zawsze synonimem przyjemności.

Skład

Wierzch dłoni 72% Politereftalan etylenu (PET), 28% Poliamid Wnętrze dłoni 94% Politereftalan etylenu (PET), 6% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Po użyciu rękawiczki należy położyć na płaskiej powierzchni w suchym miejscu. Zapobiegnie to wchłanianiu nieprzyjemnych zapachów. Wilgotne rękawiczki przed schowaniem wysuszyć na powietrzu.

Testy

Rękawica została poddana testom na ścieralność sprawdzającym wytrzymałość na tarcie o grip kija. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu.

Zatwierdzony przez

Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o rękawicy do golfa. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie