• Ostatnie sztuki
1/5
forclaz

Rękawiczki wewnętrzne trekkingowe dla dorosłych bezszwowe Forclaz MT500

Kod produktu: 8643490

3,9 (8)

19,99 zł 29,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 29,99 zł

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół koncepcyjny, złożony z pasjonatów trekkingu, zaprojektował te rękawiczki wewnętrzne, aby chroniły Twoje dłonie przed zimnem.

Bezszwowe rękawiczki wewnętrzne zapewniające optymalny komfort. Kciuk i palec wskazujący dotykowe. Antypoślizgowe wstawki ułatwiają manipulację przedmiotami.

 • Ciepło

  Dodatkowe 3°C.

 • Skuteczność dotyku

  Palcem wskazującym i kciukiem można operować na ekranach dotykowych.

 • Wytrzymałość na ścieranie

  Spód i kciuk wzmocnione.

 • Zręczność

  Umożliwiają manipulację przedmiotami.

Możliwość manipulowania przedmiotami

Poręczność rękawiczek to możliwość operowania w nich rozmaitymi przedmiotami. Nasze rękawiczki zostały ocenione w laboratorium w skali od 1 do 5. Im wyższa ocena, tym łatwość operowania przedmiotami bliższa operowaniu bez rękawiczek. Możliwość manipulacji przedmiotami w tych rękawiczkach została oceniona na 4/5.
Sprawdzono przede wszystkim łatwość rozpinania i zapinania kurtki w rękawiczkach wewnętrznych.

Jak skutecznie chronić dłonie przed zimnem?

Stosując zasadę ubierania się warstwami, można zwiększyć izolację dłoni. Jeśli założymy dodatkowe rękawiczki spodnie pod zwykłe rękawice, wokół dłoni powstanie wiele warstw chroniącego przed zimnem powietrza. W tej sytuacji należy założyć rękawice wystarczająco obszerne, które nie będą uciskały palców. Ucisk spowalnia krążenie krwi w palcach, co uniemożliwia utrzymanie ich w cieple.

Jak utrzymać dłonie w cieple dzięki odpowiedniej odzieży?

Ciało podczas aktywności wytwarza ciepło. Jest ono zatrzymywane dzięki izolacji termicznej odzieży, którą mamy na sobie. Nieodpowiednia odzież powoduje, że ciało się wychładza, a krążenie krwi w najbardziej oddalonych częściach (w tym dłoniach) zmniejsza. Pozwala to organizmowi utrzymać w cieple tułów. Właściwa odzież może więc odgrywać rolę w utrzymaniu dłoni w cieple.

UWAGA!

Nie chronią przed wirusami.

Skład

Materiał główny 64% Akryl, 33% Poliamid, 2% Elastan, 1% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

Testy

Zespół naszych projektantów ma swoją siedzibę u stóp Mont Blanc we francuskim departamencie Górnej Sabaudii, gdzie przez cały rok pracuje nad stworzeniem estetycznych i prostych produktów technicznych, które następnie poddajemy surowym testom praktycznym, gdyż wychodzimy z założenia, że tylko sprawdzanie produktów w warunkach, w jakich będą używane przez naszych Klientów, pozwoli nam na ich ciągłe doskonalenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie