Media 0
Media 1
Media 2
Ostatnie sztuki
forclaz

Rękawiczki wewnętrzne dla dorosłych Forclaz Trek 100

4,8 (412)

9,99 zł 14,99 zł - 5 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów turystyki górskiej zaprojektował te ciepłe i wytrzymałe rękawiczki wewnętrzne na wyprawy w chłodne dni.

Polar zapewnia wytrzymałość i ciepło. Idealne na okres przejściowy.

Kod produktu: 8369958

 • Ciepło

  Polar o gęstości 160 g/m2. Poziom ciepła 1/5.

 • Oddychalność

  Poliester zapewnia odprowadzanie potu.

 • Zręczność

  Dobra manipulacja przedmiotami. Uwaga: nie są dotykowe

 • Szybkie wysychanie

  Dzięki polarowi szybko schną.

Jak są mierzone temperatury użytkowania?

Nasze rękawiczki są testowane w laboratorium na termicznej dłoni.Minimalne temperatury użytkowania (zalecane i graniczne) zostają ustalone na podstawie badania przeprowadzonego na grupie 23 osób testujących podczas marszu w temperaturach od 5°C do -20°C przy wietrze wiejącym z prędkością 10 km/godz. Temperatury te obowiązują jedynie podczas marszu. Właściwości ocieplające rękawiczek zostały ocenione na 1/5.Zalecana temperatura: 8°C
Temperatura graniczna: 3°c.

Ochrona dłoni przed zimnem

Stosując zasadę wielu warstw, możesz zoptymalizować izolację dłoni. Tak jak nosisz wiele warstw odzieży na wyprawę trekkingową, tak też możesz nosić wewnętrzne rękawiczki pod rękawicami. Taki system tworzy warstwę powietrza wokół dłoni, skutecznie izolując je przed zimnem! Pamiętaj, aby rękawiczki nie były zbyt ciasne. Kompresja spowalnia krążenie krwi w palcach.

Odpowiednio dobrana odzież

Ciało podczas aktywności wytwarza ciepło. Jest ono zatrzymywane dzięki izolacji termicznej odzieży, którą mamy na sobie. Jeśli źle się ubierzemy, organizm wychładza się, słabnie krążenie w dłoniach, większa ilość krwi jest kierowana do organów wewnętrznych. Rękawiczki oraz odzież powinny być więc dostosowane do użytku.

Czym jest poliester z recyklingu?

Poliester produkujemy przetwarzając butelki plastikowe. W ten sposób zmniejszamy zużycie pochodnych ropy naftowej zachowując oddychalność materiału.

Możliwość manipulacji przedmiotami

Nasze rękawiczki zostały ocenione w laboratorium w skali od 1 do 5. Im wyższy wynik testu, tym lepsza jest manipulacja przedmiotami podczas noszenia rękawiczek.
Manipulacja w tych rękawiczkach została oceniona 5/5. Testowaliśmy zwłaszcza zapinanie i odpinanie kurtki.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

Testy

Zespół naszych projektantów ma swoją siedzibę u stóp Mont Blanc we francuskim departamencie Górnej Sabaudii, gdzie przez cały rok pracuje nad stworzeniem estetycznych i prostych produktów technicznych, które następnie poddajemy surowym testom praktycznym, gdyż wychodzimy z założenia, że tylko sprawdzanie produktów w warunkach, w jakich będą używane przez naszych Klientów, pozwoli nam na ich ciągłe doskonalenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie