Media 0

Rękawki do siatkówki czarne

69,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rękawki dedykowane siatkarzom, zapewniają najwyższy komfort podczas wysiłku – zapewnia efekt chłodzenia, obniża temperaturę na powierzchni rękawka o 1°C!

Gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu sylwetki, a dwuwarstwowa budowa dzianiny zapewnia szybszy odbiór nadmiaru wilgoci i wspomaga naturalną termoregulację organizmu.

Kod produktu: 8594784

Zalety produktu

  • Odprowadzanie wilgoci

    Rękawki zostały wykonane w technologii bezszwowej, oddychającej dzianiny.

  • Dopasowanie

    Rozciągliwy materiał Seamless dopasowuje się do budowy ciała.

Opis produktu

FIRMA MIKASA

Ten japoński producent asortymentu siatkarskiego wspiera sportowców już od ponad 100 lat! Jest oficjalnym dostawcą sprzętu siatkarskiego dla FIVB zarówno w odmianie halowej jak i plażowej tego sportu.

Uniwersalny i funkcjonalny produkt termoaktywny

Idealny produkt, jako podstawowa warstwa ubioru podczas uprawiania intensywnej aktywności fizycznej w wyższych temperaturach. Gwarantuje doskonałe dopasowanie do kształtu sylwetki, a dwuwarstwowa budowa dzianiny zapewnia szybszy odbiór nadmiaru wilgoci i wspomaga naturalną termoregulację organizmu, skutecznie utrzymując właściwą temperaturę i chroniąc przed przegrzaniem i wychłodzeniem organizmu.

Dopasowanie

Perfekcyjne dopasowanie i przyleganie do kształtu ciała wraz z trójwymiarową konstrukcją dzianiny sprawia, że między ciałem a dzianiną tworzą się dodatkowe kanały cyrkulacji powietrza. Dzięki temu produkt w innowacyjnej technologii SEAMLESS latem zwiększa wentylację organizmu, a zimą gromadzi ciepłe powietrze, tworzy naturalną strefę termoizolacji i chroni przed wyziębieniem.

Wygoda i higiena

Miękka i przyjemna w dotyku dzianina nie krępuje ruchów i chroni przed otarciami, ponadto posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Uniwersalny i funkcjonalny produkt termoaktywny przeznaczony do aktywności przez cały rok, szczególnie polecany do intensywnej aktywności w wyższych temperaturach, najbardziej efektywny latem podczas gry w siatkówkę plażową lub halowa. Produkt również chroni przed promieniami UV.

Odprowadzanie wilgoci

Rękawki zostały wykonane w technologii bezszwowej, oddychającej dzianiny.

Skład

100% poliamid

Opinie

Wgrywanie