Najlepsza jakość i cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Najlepsza jakość i cena

Rolki dla dzieci Oxelo Play3

119,99 zł

Kolor:

Pastelowy róż fluorescencyjny / Ciemnofioletowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dziecko chce rozpocząć naukę jazdy na rolkach? Te rolki będą doskonałe do bezpiecznego treningu równowagi i motoryki!

Idealne rolki do wprowadzenia dziecka w jazdę na rolkach, jednocześnie kontrolując jego prędkość! Zestaw stabilizujący zamontowany jest w najmniejszych rozmiarach, aby ułatwić naukę.

Kod produktu: 8367591

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

Dla większego komfortu wewnętrzny but jest piankowy.

Jakość ślizgu

Dostosowane łożyska ograniczające prędkość pierwszych ślizgów na rolkach.

Trzymanie stopy

Kostka trzymana jest przez plastikową skorupę i precyzyjne klamry.

Regulacja

Rozmiar rolki regulowany do 3 rozmiarów wraz ze wzrostem stopy dziecka.

Opis produktu

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa

Radzimy skompletować pełne wyposażenie: kask, nałokietniki, nakolanniki i ochraniacze na nadgarstki. W końcu nigdy nie wiadomo, na którą część ciała się upadnie.

Trochę techniki: koła i łożyska

W przypadku bardziej zaawansowanych rolkarzy, mówimy o łożyskach ABEC od 1 do 7. Tutaj, aby zapewnić stopniowy i bezpieczny ślizg, łożyska zostały dopasowane do początkujących dzieci. Konkretnie, można powiedzieć, że te rolki ślizgają się wolniej. Koła są w rozmiarze 63 mm.

Jak dopasować rozmiar rolek?

Czy widzisz ten mały język na przodzie buta? Wystarczy go przesunąć na odpowiedni numer: "1" rozmiar najmniejszy, "2" rozmiar pośredni i "3" rozmiar największy. Przestrzeń na przodzie buta jest wtedy uwalniana i zyskujemy 2 rozmiary. Sprytne, prawda?

Rolki Play3, 8 lat historii wśród najmłodszych rolkarzy :)

To 8 lat, z których jesteśmy bardzo dumni! Tym bardziej, że dzięki waszym uwagom, regularnie udoskonalamy te rolki. To od użytkowników wyszedł np. pomysł na "zestaw stabilizujący": jest to śrubka pozwalająca ustawić 2 koła w linii na tyle rolki, trochę tak jak w trójkołowym rowerku. Jest to bardzo proste rozwiązanie, które ułatwia niezmiernie pierwsze kroki. Ostatnio udoskonaliliśmy również klamry. Jednym słowem: dziękujemy!

Gumowe czy plastikowe koła i hamulce?

W przeciwieństwie do plastiku, który "drapie", ale nie hamuje, guma w kołach o rozmiarze 63 mm zapewnia dobrą przyczepność: pozwala dziecku uniknąć poślizgnięcia podczas odpychania się oraz skutecznie hamować. Ponadto guma zużywa się wolniej niż plastik. Nasze zespoły Oxelo dbają o bezpieczeństwo na każdym poziomie zaawansowania technicznego dziecka. Wyposażamy więc wszystkie rolki dziecięce w koła i hamulce z gumy, a nie z PCV.

Chcesz naprawić lub zadbać o swoje rolki?

Koła w różnych rozmiarach (również świecące), hamulce czy kompatybilne śruby znajdziesz na naszej stronie internetowej i w dziale z częściami zamiennymi w sklepach Decathlon. Wszystkie części są łatwe w montażu. Obejrzyj nasze porady i samouczki na stronie YouTube Oxelo: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kół?

W zależności od miejsca przechowywania rolek, niektóre koła będą zużywać się szybciej od innych. Pamiętaj, aby regularnie zamieniać je miejscami.
Koła należy wymienić, gdy ślady zużycia pojawią się na pierwszym z 7 okręgów widocznych po wewnętrznej stronie koła.

W jaki sposób testuje się rolki?

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi oraz przeprowadzenie testów zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany i zatwierdzony. Również przez zawodników z naszych partnerskich klubów rolkowych!

Opcjonalny zestaw stabilizujący (ref 8282768)

Zestaw śrub zwany "zestawem stabilizującym" może być zastosowany we wszystkich rozmiarach rolek PLAY3 i PLAY5. Ten "zestaw stabilizujący" pozwala rozpocząć w konfiguracji trójkołowej: dobry sposób na zwiększenie stabilności podczas pierwszych przejażdżek i szybkie nabranie poczucia bezpieczeństwa przez dziecko. Zestaw stabilizujący jest fabrycznie zainstalowany w rolkach PLAY3 rozmiar 26/28.

Gwarancja

2 lata, oprócz części zużywających się (koła / łożyska / hamulce).

Waga

26/28 : 1.332 kg
28/30 : 1.41 kg
30/32 : 1.462 kg
32/34 : 1.49 kg
34/36 : 1.546 kg

Skład i konserwacja

Skład

Podeszwa zewnętrzna 50% Poliuretan, 50% Polipropylen (PP) Wierzch buta 70% Poliester, 30% Polipropylen (PP) Wnętrze buta 75% Poliester, 25% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.

Ograniczenia

Norma EN13843B (<60 kg) oprócz 26/28 norma zabawki EN71 (<20 kg)

Opinie

Wgrywanie