Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12

Rolki fitness damskie Oxelo FIT500

379,99 zł

Kolor:

Stalowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Do doskonalenia umiejętności lub eksploracji okolic na rolkach, oto para doskonała. Wygodne i wydajne, zapewniają swobodę jazdy.

Potrzebujesz komfortu i jakości ślizgu podczas przejażdżek na rolkach? Rolki Fit500 są dla ciebie stworzone, ich but, koła i łożyska sprawdzą się na długich trasach.

Kod produktu: 8561743

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

But semi-soft z siatką mesh 3D; pianki dla komfortu i amortyzacji na pięcie.

Jakość ślizgu

Koła 80 mm, twardość 80 A / łożyska ABEC 7, łączące komfort i jakość toczenia.

Trzymanie stopy

Sztywny i wysoki mankiet, sznurowadło, klamra mikrometryczna i rzep na podbiciu.

Wielofunkcyjność

Aluminiowa płoza kompatybilna z kołami 84 mm. Hamulec montowany na prawej rolce.

Zdjęcia

Rolki fitness damskie Oxelo FIT500
Rolki fitness damskie Oxelo FIT500
Rolki fitness damskie Oxelo FIT500
Rolki fitness damskie Oxelo FIT500
Rolki fitness damskie Oxelo FIT500
Rolki fitness damskie Oxelo FIT500

Opis produktu

Jak zapewnić komfort i dopasowanie?

Pół-miękki but z siatką mesh 3D zapewnia duży komfort ograniczając wilgoć wewnątrz rolek. Nowe, wygodne pianki i amortyzacja pięty umożliwiają przyjemną jazdę.
Tzw. "cuff" - mankiet (wysoka część buta) jest sztywny i wysoki, aby dobrze trzymać nogę w kostce. W połączeniu z potrójnym zapięciem (sznurowanie, klamra mikrometryczna i pasek) ten system gwarantuje, że kostka jest bardzo stabilna.

Czy trzeba wybierać pomiędzy jakością ślizgu a zwrotnością?

Nie w przypadku Oxelo. Rolki FIT500 zapewniają bardzo dobrą jakość ślizgu, dzięki aluminiowej płozie (jest sztywniejsza niż plastikowa płoza i zapewnia dobrą kompensację energii), łożyskom ABEC 7 i nowym gumowym kołom w rozmiarze 80 mm (twardość 80 A, aby zwiększyć przyczepność i komfort).
Połączenie płozy z aluminium oraz gumowych kół w rozmiarze 80 mm zapewnia odpowiedni kompromis pomiędzy siłą odepchnięcia a jakością ślizgu.
Na płozie można również zamontować koła w rozmiarze 84 mm.

Jak konserwować/naprawiać rolki?

Można wymienić poszczególne części lub naprawić rolki za pomocą części zamiennych dostępnych w sklepie, w internecie lub w serwisie sklepu Decathlon.
Części, które można wymienić: koła 80 mm 80 A lub 80 mm 84 A, łożyska ABEC 7 lub 9. Uchwyt hamulca możliwy do mocowania na prawej lub lewej rolce.

Jak przedłużyć trwałość rolek?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła i wysuszyć i odtłuścić łożyska czystą szmatką. Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kółek?

Często zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami (pamiętając o zamienianiu ich parami).

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie dla rolek FIT500 Oxelo?

Te rolki dla dorosłych są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego -- Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała). Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Ile ważą rolki FIT500 Oxelo?

2,7 kg para w rozmiarze 39.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek dla dorosłych, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Gwarancja

2 lata, poza częściami zużywającymi się (koła, łożyska, hamulce).

Skład

Miseczka bezszwowa 100% Polipropylen (PP) Motor 100% Polipropylen (PP) Mask 100% Aluminium Copper 75% Poliester, 25% Poliuretan OEM Pack 50% Poliuretan, 50% Polipropylen (PP) Corepack 100% Poliester Cover 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Statecznik 50% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 30% Poliamid 6.6 (PA6.6), 20% Poliwęglan (PC) Mast 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.

Ograniczenia

Nieodpowiednie do hokeja ani do jazdy agresywnej.

Opinie

Wgrywanie