oxelo

Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot

Kod produktu: 8738741

0,0 (391)

429,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Szary khaki

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Szukanie przygód w mieście, jazdy lub slalomu - doskonały wybór.Uniwersalne, zwrotne i solidne, wszędzie dotrzymają Ci kroku.

Freeride, freeskate, freestyle... Rolki MF500 odnajdą się tu doskonale i umożliwią Ci eksplorację nowych horyzontów, dzięki ich zwrotności, wygodzie, trzymaniu stopy (doł. hamulec, niezamontowany).

Kup razem z

Podobne produkty

 • Komfort noszenia

  Wykonane z grubej pianki, wnętrze z nylonu i lycry.

 • Jakość ślizgu

  Koła freeride 80 mm (lub 76 mm) 86A, ABEC7. Płoza z aluminium ekstrudowanego.

 • Trzymanie stopy

  Sztywna konstrukcja i potrójne zapięcie (2 klamry mikrometryczne, sznurowadła).

 • Manewrowość

  Płoza z ekstrudowanego aluminium 243 mm dla kół 80 mm lub 231 mm dla kół 76 mm.

 • Wytrzymałość na ścieranie

  Wzmocnienia: zdejmowane osłony po bokach stopy.

Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot
Rolki freeride Oxelo MF500 Hardboot

Jakie trzymanie stopy w rolce do jazdy freeride?

Górny mankiet (część z tworzywa zwana spoilerem) został wykonany z myślą ozapewnieniu odpowiedniego podparcia stopy.W tym celu jest odlewany z kompozytu z domieszką 15% włókno szklanego.Dla dobrego trzymania się stóp rolka wiązana jest na sznurowadła i 2 klamry mikrometryczne.

Czy tego typu rolki są uniwersalne czy tylko do freeride'u?

Uniwersalne rolki, dobra jakość ślizgu (ABEC7 i koła 80 mm lub 76 mm w kołach 36 do 38) oraz zwrotność (krótka i wytrzymała płoza) Dwa rozmiary kółek w zależności od rozmiaru buta: 36 do 38: 76 mm / 39 do 46: 80 mm zapewnia zwrotnośćPłozę można lekko przesunąć na lewą lub prawą stronę, aby dostosować ją do siebie.

Jaki hamulec jest w rolkach do jazdy?

Trzpień hamulca z mocowaniem można przykręcać do rolki. Nie jest montowany w dostawie. Trzpień hamulca jest dostępny w serwisie sklepu Decathlon. Trzpień hamulca dostępny jest na dziale rolek (w sklepie) lub przez internet.

Co to jest aluminium ekstrudowane?

Wytłaczanie metodą termomechaniczną w procesie produkcji, w którym sprasowany materiał przechodzi przez urządzenie nadające kształt.Ekstrudowana część (w przypadku tych rolek jest to płoza) nie jest składany z innych elementów, dlatego jest solidniejszy.

Jak konserwować/naprawiać rolki?

Można wymienić poszczególne części lub naprawić rolki za pomocą części zamiennych dostępnych w sklepie, w internecie lub w serwisie sklepu Decathlon.

Jak przedłużyć trwałość rolek?

Aby przedłużyć trwałość rolek, po jeździe w wodzie, kurzu, piasku, można zdemontować koła, wysuszyć je i odtłuścić łożyska czystą szmatką.
Zobacz nasze porady i samouczki na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kółek?

Często zdarza się, że zamieniamy miejscami kółka rolek, ponieważ nie zużywają się one jednolicie, a pod skosem. Dlaczego? Często jeździ się, nachylając rolki do wewnątrz, aby odepchnąć się, skręcić czy ruszyć.
Aby zapobiec zużywaniu gum w rolkach, należy regularnie zamieniać koła miejscami (pamiętając o zamienianiu ich parami).

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie dla rolek MF500 Oxelo?

Te rolki dla dorosłych są zgodne z normą EN 13843 kl. A (norma dla rolek dla dorosłych). Norma ta dotyczy "Sprzętu sportowego rolkowego - Łyżworolek" przeznaczonych dla obciążenia od 20 do 100 kg (masy ciała). Ta norma europejska określa wymogi bezpieczeństwa i specyfikacje dotyczące metod testowych, oznakowania i informacji dostarczanych przez producenta, aby zmniejszyć ryzyko zranienia, na jakie mógłby być narażony użytkownik.

Ile ważą rolki MF500 Oxelo?

3,150 kg para w rozmiarze 43.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne oparte na odczuciach testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Gwarancja

2 lata, oprócz części które się niszczą (łożyska koła, hamulce)

Skład

But rowerowy 100% Termoplastyczny polietylen Koła 50% Poliuretan, 50% Poliwęglan Cholewka rolki 100% Termoplastyczny polietylen Ostrze 85% Aluminium, 10% Acetate, 5% Poliamid Wierzch 90% Żywica poliestrowa, 10% Poliuretan Wnętrze buta 100% Poliester Klamry 50% Poliuretan, 50% Poliamid Podeszwa 100% Octan etylenowo-winylowy Pierścień adaptera 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po jeździe nie zostawiaj na zewnątrz lub w pobliżu ognia.